События

В Йорданії відкрилась виставка відомих українських митців

Проект відбувається у рамках відзначення 25-річчя з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією
 
19 квітня в галереї Wadi Finan Art Galley в м. Амман, Хашимітське Королівство Йорданія, відбулось офіційне відкриття виставки «Surrealism Vs. Realism» відомих українських та йораднських митців. Виставка стала першою подією, приуроченою до відзначення 25 річниці з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією. Проект реалізовано офіційним туроператором по Йорданії «Tyche Tours», за підтримки Посольства України в Королівстві Йорданія та Міністерства туризму Йорданії.
Експозиція виставки побудована на контрасті. В роботах українських митців відображені теми любові, релігії, поваги до історії та предків, а також пейзажні мотиви обох країн. Йорданські автори у своїх полотнах підняли теми глобальних конфліктів та воєн.

подробнее

Професор Іван Пилипенко взяв участь в Європейській програмі обміну викладачів Erasmus+

Професор Іван Пилипенко перший з Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури взяв участь в Європейській програмі обміну викладачів Erasmus+. Протягом періоду мобільності в Академії образотворчого мистецтва у Загребі, Хорватія, він прочитав лекції і дав майстер-класи студентам живописного факультету, провів ряд зустрічей і обговорень з інтернаціональним викладацьким складом щодо актуальних питань методології викладання живопису в теперішній системі мистецької освіти. 
По проходженню стажування професор І.Пилипенко отримав сертифікат викладача європейського зразка.

подробнее

Помер Віктор Антонович ПІШИЙ

12 травня 2017 року на 56 році життя помер член Національної Спілки художників України Віктор Антонович ПІШИЙ. Прощання відбудеться у суботу, 13 травня 2017 року о 15.30 на Байковому кладовищі   /крематорій/. Висловлюємо щирі  співчуття родині та друзям покійного.   Київська організація НСХУ.

подробнее

4 до 11 травня 2017 року - Геннадій Польовий «Обличчям до сонця». (акварель)

Геннадій Польовий «Обличчям до сонця». (акварель)

подробнее

Пішов з життя Борис Ілліч Олійник

Сумна звістка важким каменем здавила серце, пішов з життя у безсмертя  Борис Ілліч Олійник (1936-2017).
 
Трубить Трубіж. На роковій межі 
В останній бій виходимо при слові.
Бо тільки слово береже в основі
Безсмертя української душі....

подробнее

Вийшов сіяч сіяти...

Напружене ХХІ століття вражає потужною енергетикою в якій вирує боротьба добрих та руйнуючих сил. Але перевага за творчими проєктами в яких світова спільнота прагне миру, взаєморозуміння та толерантного відношення один до одного. Свідком цього стали мистецькі заходи в столиці в рамках тижня китайсько-українського культурного обміну «Один пояс, Один шлях». Спілький проект був влаштований Центральною академією мистецтв КНР, Національною академією образотворчого мистецтва та архітектури України, Союзом міст Шовкового шляху.

подробнее

Весняна виставка живопису «Люблю»

Майже щодня в столиці України відкриваються виставки під гріфом сторіччя Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури. Яскравою хвилею потужної динамики сповнена ретроспективна виставка живопису випускника НАОМА Юрона Шевченка «Люблю», яка нещодавно відбулася у приміщенні Філії «Київської картинної галереї» «Мистецький центр «Шоколадний будинок».

подробнее

20.04 - 30.04.2017 - Дані Олів'є (Dani Olivier), фотографія. Галерея "Митець"

20.04 - 30.04.2017 - Дані Олів'є (Dani Olivier), фотографія. Галерея "Митець"

подробнее

Мене ще згадають добрим словом...

Так казав український Мікельянжело, Іван Петрович Кавалерідзе (1877-1978) при нашій зустрічі у далекому 1977 році... 
 
На Байковому цвинтарі, який отримав назву від призвища генерала Байкова, героя Вітчизняної війни 1812р, відбулася церемонія по вшануванню пам*яті І.Кавалерідзе приурочена до 130 річниці з дня його народження. Ювілей відомого скульптора, кінорежисера, драматурга, народного артиста відзначали в Україні на державному рівні. У Києві, Сумах, Одесі, Ромнах відбулися круглі столи, конференції, художні виставки, круглі столи, обговорення у бібліотеках, учнівська молодь залучилася до написання рефератів, робила селфі біля монументів, створених І.Кавалерідзе.

подробнее