Events

Рішення УП Пленуму правління КОНСХУ від 28 вересня 2015 року.

Рішення УП Пленуму правління  КОНСХУ від 28 вересня 2015 року.

Зобов'язати  бюро творчих секцій до кінця жовтня 2015 року розглянути ситуацію з боржниками по оплаті творчих майстерень, після чого  надати секретаріату КОНСХУ списки  боржників на перерозподіл майстерень.

read more

На славу України

17.09.2015 - Київська організація Національної Спілки художників України висловлює подяку куратору Мистецького проекту "Справжні українці" Сухоліт Наталії за активну підготовку та проведення мистецького заходу.

read more

Про проблеми декомунізації

Про проблеми декомунізації розмірковує Народний художник України В.М.Прядка

Як стало відомо з пресс-служби Київської міської державної адміністрації у відповідь на запит УНН було опубліковано перелік з 34 об»єктів з комуністичною символікою, що підлягають демонтажу, або просто знищенню.

read more

ПОЛОЖЕННЯ про мистецький проект «СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ»

Організатори:
Київська організація НСХУ, НСХУ, Міністерство культури України, Департамент культури Київської міської адміністрації, Дирекція виставок НСХУ

Місце проведення:
Виставкові зали Будинку художника НСХУ. Київ, вул. Січових стрільців (Артема) 1/5.

read more

До відома членів КОНСХУ

Список художників, які виключені з членів НСХУ рішенням Ради НСХУ від 26 лютого 2015 року за систематичну несплату членських внесків (відповідно до ст..5.2 Статуту КОНСХУ):

read more

З Великоднем!

read more

Лист до міністра фінансів, пані Наталі Яресько

Панi Наталя!
Звертається до Вас художник Василь Копайгоренко, що представляє мистецьку громаду Творчих майстерень 30го корпусу Києво- Печерськоi Лаври.
В серединi 90тих рокiв Ви вiдвiдали мою майстерню та майстерню Юрiя Хiмiча, де ознайомилися з нашими творами.Iсторiя цих майстерень сягає кiнця 19ст.  i   пов язана з такими видатними iменами як Рокачевський,  Iжакевич, В. Мурашко, М.Бойчук, Дерегус, Ю. Химич, С.Якутович..Крiм того в цих майстернях була розташована рисувальна школа,а в 20-30рр. школа прикладного мистецтва. Тут вчилася Марiя Приймаченко,Ганна Собачко-Шостак....
На сьогоднiшнiй день нависла загроза знищення цiєї пам ятки культури в зв язку з намаганням в багато разiв пiдвищити орендну плату художникам за користування майстернями.

read more