Кузьмічова Валентина Сергіївна

Народилася 20.05.1975 р. в м. Києві. Навчання в РХСШ ім. Т. Г. Шевченка на відділенні живопису.

1993—1999 -  Навчання у НАОМА, живописний факультет, театрально-декораційне відділення,  майстерня під керівництвом О.О. Бурліна. Отримала фах художника театру.

1994 -  “Всеукраїнська художня виставка”

1994 – виставка сценографічних робіт”Напівострів 94” ЦДХ СХ

1999 - ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА “Диплом” ГАЛЕРЕЯ “Дім Миколи”.

1999 - “Всеукраїнська художня виставка”

1999 – виставка “Задоволення життям”  ГАЛЕРЕЯ “Дім Миколи”.

1999 – участь у груповій молодіжній виставц “З’їзд християнської молоді в Україні” в Українському Домі.

1999 – участь у груповій  виставці живопису “Жінки і квіти” в галереї “Мистець”

2003 – участь у груповій виставці живопису в галереї “Лавра”

2000 - Член молодіжного об’єднання НСХ України.

1997 – 1998 працювала художником-постановником в київському Українському музично-драматичному театрі класичної п`єси.

1998 – художник-постановник і художник по костюмах вистави ” Бенефіс Ніни З.” Ж.Жене  в київському Українському музично-драматичному театрі класичної п`єси. реж. О.Балабан.

2000  - художник-постановник і художник по костюмах вистави “Картотека” Т. Ружевича в Київському експерементальному театрі. реж. А.Пєтров.

2001 - художник-постановник і художник по костюмах  вистави  “Сторож”  Г. Пінтера київському театрі-студії “Місто” Центру ГРМ м.Києва  реж. С.Енєнберг.

2003 – художник-постановник і художник по костюмах  вистави  “Наречена” І.Б.Зінгера в київському театрі-студії “Місто святкових зібрань” КЄГЦ “Соняшник”, вистава стала лауреатом Міжнародного театрального фестивалю “Мандруючи  зірки”, була нагороджена грамотою міністра культури України. реж. С.Енєнберг.

2004 – художник-постановник і художник по костюмах  вистави “Дивна місіс Севідж” Дж.Патріка в Івано-Франківському українському музично-драматичному театрі ім.Івана Франка. реж. І.Сорока.

2006 - художник по костюмах в міжнародному проекті Театр «STEPS» і «COJECO»(Нью-Йорк) у виставі «Вороги.Історія кохання» І.Б.Зінгера. реж.С.Степнов.

2006 - “Всеукраїнська художня виставка”

2006 - художник по костюмах  у виставі “Вій” М.Гоголя, у київському театрі української традиції  “Дзеркало”, реж. В.Петранюк.

Працювала як художник по костюмах в нездійсненних виставах “Травень-вересень” О.Денисенка в київському ТЮГ, і як художник-постановник в києвському театрі-студії “Місто”, ” КЄОЦ “Соняшник”,  над виставою “Пісня Пісень”, реж.С.Енєнберг,  і також над мюзіклом "Роксолана".

2007 - художник-постановник і художник по костюмах "Гдє ві сохнітє бельє, чи в Києві на Подолі" В. Петранюка у київському театрі української традиції “Дзеркало”, реж. В.Петранюк.

2007 - художник-постановник і художник по костюмах  " Миішкін дім". Ф.Достоєвського. реж. С.Енєнберг.

2007 - художник-постановник і художник по костюмах у  виставі Н.Шевченко "Протоколи рибного дня" у центрі театрального мистецтва ім.Л. Курбаса.

2007 - Працювала як художник-постановник і художник по костюмах  в нездійсненних виставах “Смерть Тарєлкіна”  Сухово-Кобиліна”, “Ніч перед Різдвом” М.Гоголя.

2008 - художник-постановник і художник по костюмах "Заморочене весілля" М.Зощенка у киівському театрі української традиції “Дзеркало”, реж. В.Петранюк.

2008 - художник-постановник і художник по костюмах вистави "Останнє танго у Парижі" Еллє у киівському театрі "Сузір`я", реж. Н.Грабовська.

2008-2009  - Працювала як художник-постановник і художник по костюмах  в нездійсненних виставах "Друкарки" у київському театрі "Сузір`я", реж. А.Черпаков , і в Білоцерківському драматичному театрі  в  спектаклі " 8 жінок" реж. В. Галена.

2009 - художник-постановник і художник по костюмах вистави " Лохотрон по українськи або100 000" Карпенко-Карого у київському театрі української традиції “Дзеркало”, реж. В. Петранюк.

2010 – костюми у виставі “Сурмач на майдані”реж. С.Єненберг.

2010 – сценографія і костюми у виставі “Чорна рілля”, реж.В. Петранюк. у київському театрі української традиції “Дзеркало”.

З 2010 р. Член спілки художників України(секція театральна)

Займається графічним оформленням вистав: лого, афіши, запрошення, буклети.

Активно бере участь у різноманітних живописних та театральних  виставках.


<< повернутись