Озюменко Петро Сергійович

Народився 13 грудня 1978 року в м.Києві. 

У 1997 році закінчив Державну Художню Середню Школу ім.Т.Г. Шевченка, вступив в Українську Академію образотворчого мистецтва і архітектури на факультет скульптури. 
У 1999 році бере участь в: - Всеукраїнської художньої виставки "185 років T.Г. Шевченко". - Міжнародної Молодіжної виставці "Радість Життя" - Молодіжному форумі в м.Києві (галерея "Дім Миколи"). - Всеукраїнської художньої виставці "Осінь-99", присвяченій '' Дню художника ''. - Київської Міської виставці "Міні-Арт" Галерея 36). - З'їзд християнської молоді України "Світло віри через світло образів" (Центр "Український" у м.Києві)  
 
У 2000 році приймаю участь в: - Всеукраїнської виставці "Осінній вернісаж ''. - Виступ в молодіжному об'єднанні Національній Спілці Художників України 2001 рік: - Всеукраїнська виставка, присвячена року "15 років Чорнобильської Трагедії". - Всеукраїнська виставка, присвячена "Дню художника". - Виставка творів Членів обеднаннямолодіх художників КОНСХУ "Молодість віку" 
 
2002 рік: - Всеукраїнська виставка, присвячена Жіночому дню, яка пройшла в ЦДХ.
У 2003 році Закінчив Українську Академію Образотворчесго Мистецтва та Архітектури З відзнакою.
Виставка "Тріенале-Скульптура" яка проходить в ЦДХ раз на три роки роботи.
 
 З 2004 року Стаю членом Національної Спілки Художників України. 
У 2005 році - беру участь у виставці "Біла скульптура" у Галереї Мистецтв на Червоноармійській. - беру участь в Всеукраїнській художній виставці до "Дня художника". -Виставка "Тріенале-Скульптура", проходить в ЦДХ раз в три роки. - Претендентська виставка до вступу в НСХУ, ЦБХ, Київ
 
2006 рік - Виставка Скульптури малих форм в галереї "Мистецтв". 2007-й - Різдвяна виставка в НСХУ - Всеукраїнська виставка "Великий Скульптурний Салон 2007" яка проходила в Центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім". - Другий Всеукраїнський форум Першого Ювелірного Фонду. -ексклюзів-шоу "Чоловічий Стиль", який проходить в приміщенні Першого Ювелірного Фонду. Виставка сучасного мистецтва "Гоголь Fest", яка проходить в культурно-мистецькому комплексі Арсенал. -Всеукраїнська виставка "До Дня художника", яка проходила в НСХУ. Виставки "Метал-форум Україна 2007", Яка проходила в ВЦ Київ Експо Плаза.
 
2008-й -Виставки "ЮвелірЕкспо", яка проходила в ВЦ КіевЕкспо Плаза і перемагає в намінациі «Краще інтер'єрне Прикраса» - Виставка "Майстер Клінок", проходить в Торгово-промислового Палаті - Виставка "Тріенале - Скульптура", проходить в ЦДХ раз на три роки - Переможець конкурсу на пам'ятник В. С. Висоцький в Києві Бере участь в Всеукраїнській виставці прісвященной до дня "70 річчя Спілки Художників України". Виставка "Кращих Скульптур" галерея "Да Вінчі". Виставка "Скульптура малих форм" галерея "Мистець" Бере участь у виставці «Арт-Київ-2008», яка проходить в українсько будинку. Бере участь в міжнародній виставці «Метал Форум Україна-2008» Бере участь на виставці «Ювелір-Експо» КіевЕкспо Плаза Виставка предметів розкоші "LUXURY-temptation", яка проходила в виставковому центрі «Акко інтернешнел». 
 
2009-й Перша персональна виставка, Приурочена 30-річчю, яка проходила в "галереї 36" на Андреевськом Узвозі. Виставка претендентів на премію М.Лисенко за кращу скульптуру року від НСХУ. -Всеукраінська виставка «Великий скульптурний салон 2009» яка проходила в Центрі Ділового і культурного сотруднечества "Український Дім".
Персональна виставка в галереї «Мистець» від спілки художників. - Спільне виставка з російськім художником Нікаса Сафронова в готелі InterContinental що проводила галерея "Раретет АРТ» в Києві. - Бере участь на виставці "Ювелір-Експо" яка проходила в МВЦ Київ Експо Плаза. Переміг у номінації «Лучьше інтер'єрне укрошеніе» і був нагрожден престижною нагородою «Золоте Сузір'я» за роботу «Георгій Победоносіц» - Всеукраїнська виставка до '' Дня художника '' ЦДХ. 2010 рік. Персональна виставка в Президентському фонді Леоніда Даниловича Кучми.
 
2011р. Поставив пам'ятник "потоптали Черевикам страхова агента "в Києві. 
2012р. Фонд Карла Фаберже нагородив Орденом Михайла Перхіна за видатні досягнення в розвитку ювелірного мистецтва України.
 
Переможець численних конкурсів. Є постійним учасником всеукраїнських виставок, міжнародних ювелірних виставок, багатьох АРТ проектів.
Роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні, Росії, Франції, Чехії, Німеччини, Європейських країнах, Канаді, США. 
 
Додаткова інформація про автора: тел. +38 (093) 469-77-88 
моб. тел. +38 (067) 424-34-30 
e-mail: ozyumenko.p@gmail.com
 


<< повернутись