Головна

Найближчі події

Stop Covid-19. Плакатнийпроєкт

Stop Covid-19. Плакатнийпроєкт
Історія свідчить, що художники своєю творчістю миттєво реагують на яскраві події в суспільстві. Особливо це стосується плакатного мистецтва, твори якого мобільно фіксують подію, розкривають її  зміст та відношення до неї людини. Прикладом реагування митців усього світу на коронавірус, який сколихнув людство усієї планети ХХІ століття, стала міжнародна виставка плакатів «COVID-19. PostersaboutCoronavirus» у Тегерані (Іран). 
На виставці у тегеранській галереї IdeaGallery взяли участь студенти факультету дизайну і реклами Київського національного університету культури і мистецтв під керівництвом куратора-викладача Андрія Будника. Попри карантин за допомогою сучасних методів дистанційного навчання твори чотирьох молодих графічних дизайнерів – Івана Лавриненка, Вікторії Клепарської, Вадима Кильбасовича, Марії Сухотенко – потрапили до фінальної частини міжнародної виставки плакатів «COVID-19. PostersaboutCoronavirus» у Тегерані (Іран). Відбір відбувався серед 579 професійних дизайнерів з 26 країн всього світу, фаховим жюрі було відібрано 58 творів, 4-и з яких представляли Україну. Факт експонування засвідчує міжнародне визнання успіхів студентів факультету дизайну і реклами Київського національного університету культури і мистецтв.
докладніше

Виставка плакатів Stop Covid-19

Секція плаката і графічного дизайну КОНСХУ відкрила першу у карантинному Києві виставку плакатів Stop Covid-19 у вітринах галереї "Митець". Цілодобово, безкоштовно, з дотриманням вимог карантинного часу.

докладніше

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

докладніше
Архів подій