Головна

Найближчі події

Монумент загиблим воїнам Переяслов Хмельницький

Скульптура присвячена загиблим воїнам Переяслов Хмельницький
 
Бронза, мармур 
 
Споруджено монумент за кошти громади та міценатів
 
Автор: Володимир Микитенко
 
Робота відкрита півтора роки тому у місті Переяслав-Хмельницький
 
докладніше

Запрошує галерея «АВС- АРТ»

Столиця України має чи мало АРТ локацій причому більша частина знаходиться у приватній власності. Сьогодні розмова піде про художню галерею "АВС-АРТ", засновану Михайлом Поживановим меценатом, художником, доктором технічних наук, професором, головою ГО "Фонд муніципальних реформ "Магдебурзьке право". 
Маємо приємну можливість відчути красу творчості одного з унікальних представників київської школи живопису живописця, графіка, народного художника України, лауреата державних премій СРСР, засновника плідної родинної династії самобутніх митців України Сергія Григорьєва (1910-1988) на виставці присвяченій 110-й річниці з дня його народження.
Звернуся до біблійного ствердження, яке говоре, щоб людина займалася тією справою, до якої покликана. І тоді буде їйуспіх. Своїм успіхом Сергій Григорьєв щедро поділився з численними нащадками та членами своєїродини, про яку змістовно розповіла ретроспективна виставка минулого року що відбулася в Музеї сучасного українського мистецтва.... Ми маємо приклад позитивного впливу на розвиток українського мистецтва родинних династій.
А сьогодні під час напруженого стану в період пандемійного лиха, отримати душевну рівновагу, емоційне натхнення, споріднитися з романтичними краєвидами які закарбовані на картинах художника, суцільне благословення. Саме такий стан охопив мене у залах галереї де розгорнулася ця живописна елегія. 
докладніше

Мар’ян Савельєв один із останніх романтиків

Людина своєю діяльністю впливає на оточуючий світ. Особливо це стосується творчих особистостей, які мають дар змінювати його через свої самобутні художні образи. Всі ці риси притаманні відомому представнику Київської школи образотворчого мистецтва скульпторуМар’януІвановичуСавельєву (1932-2013), розмова про якого піде в даній статті. 
Ретроспективна виставка пам’яті М.Савельєвувідкрилася в галереї «Митець», з усіма обережностями, які означенні посткарантинним періодом, зазначила директор галереї заслужений працівник культури України, мистецтвознавець Карина Кравець. На виставці, створеної за підтримки сина скульптора Івана Григор’єва можна побачити не тільки скульптуру, а й характерні малюнки ранньої творчості.
докладніше
Архів подій