Попінова Галина Миколаївна

  "Галина є представницею молодого покоління сучасних українських художників, про яких сьогодні говорять і пишуть. Її живописні твори зберігаються в колекціях державних і приватних музеїв, корпоративних зібрань України, Ізраїлю, США, Німеччини, Австрії, Йорданії, Швейцарії, Грузії, Туреччині, Греції, Китаю.
Роботи київської художниці приковують увагу буквально з першого погляду. Вишукані та чудові пейзажі, натюрморти, портрети немов занурюють глядача в особливий світ - світ справжнього мистецтва і творчості. Щирість та емоційність автора відчуваються в кожному мазку, а пронизлива дзвінкість і тонке мальовниче рішення говорять про високу майстерність. Її стиль побудований на легкості та емоційності, її улюблений напрямок – пленер."  Арт – критик Наталія Сухоліт
 
"Галина – цемайстер високої школи, яка вміє, як ніхто зараз, писати безпосередньо з натури. Вона володіє піднесеним відчуттям натури, майже вродженим, відчуває та розуміє натуру, вміє побачити головне в загальному колориті і в хаосі, на перший погляд, живого урбаністичного середовища. Особливість пленерного мистецтва – це та особливість, коли у втіленні мотиву потребуються найкращі навички і досягнення імпресіоністів і реалістів в трактовці ландшафту, особливостях того чи іншого освітлення. В результаті роботи Галини пишуться одночасно спонтанно і шанобливо, швидко і надзвичайно щиросердно. Роботи дуже різноманітні, є й написані в різних куточках світу, і в рідному Києві. А кожен новий мотив приносить новий досвід, доповнює її власний стиль цікавими складнощами втілення. Галина, здається, навіть шукає особливо складних мотивів, тому що володіє віртуозною передачею станів освітлення та тонкощі в колористики, що є головним фактором живопису з натури."   Дмитро Корсунь, художник, арт-критик
 
Народилася Галина Попінова 1983 року у м. Київ. 
 
Український художник -живописець, майстер пейзажу, натюрморту та портрету.
2002 р. – закінчила ДХСШ ім. Т.Г.Шевченка, відділення живопису.
2008 р. – закінчила Київську Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА), майстер ню професора В.І. Гуріна.
2011 р. – закінчила аспірантуру стажування НАОМА (живопис). 
Магістр живопису.
 
У 2017 р. Галина представляла Україну закордоном на виставках «The Energy of Ukrainian Art»  на честь 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків між Україною та Грецією в Посольстві України в Грецькій Республіці та Estudio Gallery в Афінах. А також в Йорданії виставкою Йорданії «SurrealismVs. Realism» в м. Амман у галереї Wadi Finan Art Gallery. 
2016 р. – лауреат премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у  розбудові столиці України міста Києва.  
Лауреат національних конкурсівім. М. Дерегуса, та багатьох інших.
2011 року Галина Попінова стала лауреатом конкурсу ім. Ф. Кричевського «Краща картина року».
 Картини неодноразово брали участь у благодійних аукціонах на підтримку дітей сиріт, а також бійців АТО. 
Член Національної Спілки художників України з 2010 р. 
Куратор арт-проектів. 
3 2000 р. – викладач живопису, малюнку та композиції у власнійстудії.
Сім персональних виставок: 2012 – Загреб (Хорватія),
 «Пленери Галини Попінової – 2015», галерея «Майстерня», Київ, виставка «Враження», Будинок художника (Миколаїв) та ін. 
Активна участниця Всеукраїнських і закордонних художніх виставок та проектів з 2002 року.
Вибрані виставки: 2016 – виставка «KünsTlERs Omm EROTTEnshEim–2O16», Австрія; 2016 – виставка «Пора цвітіння». Галерея «Greenwave», Китай, м. Усі. 2011 – «Київ-Мюнхен», галерея LW 44, Мюнхен, Німеччина. 2010 – «FineArt – 2010». «Мандри» Персональна експозиція, Український Дім. 2008 – мистецька акція в київському метрополітені «Арт-Потяг І». Пленери в Україні: Батіліман, Балаклава, Форос, Севастополь, Немирів, Мукачеве, Свалява, Ржищів, Утес, Трускавець, Львів. Пленери за кордоном у Польщі, Італії, Греції, Німеччині, Словаччині, Литві, Франції, ОАЕ, Чорногорії, Хорватії, Грузії, Йорданії, Австрії, Туреччині, Іспанії, Єгипті, Молдові. Картинизберігаються в багатьох музеях України та приватних колекціях Ізраїлю, США, Німеччини, Йорданії, Швейцарії, Китаю, Польщі, Австрії.
 


<< повернутись