Корвач Андрій Богданович

 

Народився 12 лютого 1973 р. у місті Калуші, що на Галичині (Івано-Франківська область, Україна).

 

 

Закінчивши у 1991 р. художню школу, Андрій склав іспити і був зарахований до Національної академії образотворчого мистецтва України (НАОМУ), кафедри скульптури, де його вчителем був народний художник України Іван Васильович Макогон (автор пам’ятника на могилі першого Президента України – Михайла Грушевського).

 

У період навчання в НАОМУ Андрій Корвач створив багато керамічних та бронзових творів, які з успіхом експонувалися на виставках у Києві, а також міжнародній виставці мистецтв “Art Expo-95” у Будапешті (Угорщина).  Наприкінці свого навчання був створений твір монументального характеру “Доля”, який був присвячений першим емігрантам із західноукраїнських земель до Канади, але не отримав втілення у матеріалі.

 

1997 р. -до Національної спілки художників України.  Той рік також відзначився вступом до аспірантури НАОМУ, де він працював під керівництвом видатного українського майстра Василя Захаровича Бородая (автора пам’ятника “Засновникам Києва”, великого портрету Т.Г.Шевченка у Гайд Парку в Лондоні та пам’ятника Лесі Українці у Києві).

 

Результатом навчання в аспірантурі було створення сучасного, камерного, барокового, станкового бронзового твору “Дністер”.  За цей твір НАОМУ надала Андрію Корвачу звання “Магістра скульптури”.

 

Скульптор Корвач створив понад 300 творів станкової та монументальної скульптури (кераміка, бронза, мармур), які експонуються на виставках в Україні та США (Нью-Йорк, 2001 р.), прикрашають інтер’єри приватних колекцій у США, Україні, Великій Британії, Бельгії, Новій Зеландії, Канаді, Німеччині, а також знаходяться в експозиції Адміністрації Президента України та Міністерства культури України.

 

Андрій Корвач зараз живе і працює в Києві (Україна).

 << повернутись