Події

Підтримка журналу "Образотворче мистецтво"

!!!   Шановні колеги.
Для підтримки журналу "Образотворче мистецтво" просимо зробити підписку на 2015 рік. Детальну інформацію можна отримати за телефоном: 272- 02- 86 /редакція журналу ОМ/.

докладніше

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2015 РОКОМ!

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2015 РОКОМ!

докладніше

Щиросердне вітання до Дня художника 2014

Оксамитова осінь -2014 року сповнена надзвичайним духовним злетом єднання українського народу. На кожному творчому заході, а їх влаштовується чимало цього творчого сезону, червоною стрічкою висвітлюється бажання людей жити в мирі, справедливому суспільстві та в оточенні краси. Саме таке враження від Всеукраїнської виставки приуроченій до Дня художника.

докладніше

До відома членів КОНСХУ

!!! До відома членів КОНСХУ:
Просимо Вас оплатити членські внески в сумі 240,00 грн. у першому кварталі 2015 року (в період з 01.01.2015 р. по 01.04.2015 р.) в бухгалтерії КОНСХУ або перерахувати на р/р організації  Це сприятиме вчасному плануванню бюджету на наступний рік.

докладніше

Список художників виключених із членів НСХУ

Список художників  виключених  із членів НСХУ рішенням Правління КОНСХУ від 8 жовтня 2014 року та Радою НСХУ від 10 жовтня 2014 р. які мали борги по сплаті за членські внески за 3 і більше роки:

докладніше

Автомобіль для допомоги Воїнам

Дорогі мої друзі митці, дорогі мистецтвознавці, дорогі працівники М 17, дорогі відвідувачі Благодійного Аукціону Міст Перемоги, дорогі покупці чудових творів українських митців - справжніх і не байдужих людей, дорогі волонтери і ті, хто здійснює у життя такі необхідні сьогодні дії - допомогу тим, хто воює, щохвилини наражаючись на смертельну небезпеку.

докладніше

Урочисте завершення пленеру «Седнівська осінь - 2014»

09.10.2014 р. - урочисте завершення пленеру  присвяченного ювілейній річниці з дня народження Т. Г. Шевченка   «Седнівська осінь - 2014»

Дорогі друзі! Відчуйте потужну енергетику Седнівської осені, під час якої у селищі, збагаченому історичними подіями, ось вже декілька років поспіль влаштовуються концерти, театральні вистави, ярмарки, камерні концерти, літературні читання, пленери.
Що ж приваблює творчих людей саме до цього місця? Географічно прикордонний Седнів Чернігівської області розташований на сході України. Літописні спогади приводять нас до періодів княжіння Святослава Ярославовича, боротьби з печенігами, половцями, татаро-монгольською навалою. Під час панування Литовського князівства були створені козацькі сотні, які увійшли у Чернігівський полк. На арену виходить ім’я гетьмана України Івана Самойловича але чимала заслуга у створенні загонів козацьких ополченців місцевого полковника Якова Лизогуба. Отут ми підходимо до підґрунтя цьогорічного пленеру. Річ у тому, що Тарас Григорович Шевченко, 200-річний ювілей якого відзначає світова спільнота, бував у цих місцях. Він товаришував з одним із братів Лизогубів Яковом і проживав у флігелі їхнього маєтку в 1847 році. Чимало видатних людей бували в цих місцях: баснописець Л.Глібов, художник Л.Жемчужніков, письменник Б.Гринченко, чимало інших художників, письменників, музикантів, громадських діячів.

докладніше