Події

Фоторепортаж з відкриття виставки "Софія - Премудрість Божа"

Фоторепортаж з відкриття виставки "Софія - Премудрість Божа", яке відбулося 20 вересня в музеї "Будинок митрополита" в Національному заповіднику "Софія Київська". Учасників проекту вітали голова КОНСХУ Віктор Коновал та заступник голови КОНСХУ Наталія Кохаль.

докладніше

АНОНС ПОДІЇ

Київська організація Національної Спілки художників України спільно з Фондом підтримки і розвитку культури Грузії, за підтримки адвокатського об’єднання  С.Т. ПАРТНЕРС та  ексклюзивний партнер з перевезення   Delivery Group проводять міжнародний україно-грузинський пленер «Осінь у Седневі, 2017», який відбудеться з 21.09.2017 по 30.09.2017 року на базі Будинку творчості і відпочинку «Седнів» НСХУ (Чернігівська область, смт. Седнів).
 

докладніше

День народження Віктора Івановича Коновала

Сьогодні День народження відзначає голова Київської організації НАОМА Віктор Іванович Коновал. 

докладніше

Шановні митці!

Запрошуємо Вас на відкриття художньої виставки "СОФІЯ-ПРЕМУДРІСТЬ БОЖА"

докладніше

21-30 вересня "РОДИННА СПРАВА"

РОДИННА СПРАВА
Виставка п’яти поколінь київської творчої родини.
(живопис)
 
Велике відбивається в малому і родина - це мініатюрна модель Країни. Якби ми уявили собі частину світу, усі мешканці якої – художники, то вона була б дуже подібною до учасників цієї виставки. Вони несхожі, належать до різних поколінь, кожен має свій світогляд, життєвий досвід, темперамент, власний неповторний творчий почерк, і, в той же час, вони Сім’я, спільнота людей поєднаних міцними зв’язками любові.

докладніше

Володимир Гончаренко. Выставка робiт.

Вiдкриття 11.09.2017 в 17:00. Галерея "Митець"

докладніше

Щедрий подарунок від українських художників

Недаремно серпень місяць називають порою збору врожаю…Все що вродило закладають у сховища, щоб хватило до нового посіву. Вірна приказка - хліб  усьому голова, але е хлібом єдиним живе людина. На культурно-мистецькій ниві столиці відбулася мистецька акція передачі художніх творів від українських митців до Музею Тараса Шевченка у Пекіні.

докладніше

Колективна виставка сучасних київський митців

1-9 вересня 
(живопис)

докладніше

Чумацький та Шовкові шляхи зійшлися в Києві

В столиці України в приміщенні Національного музею ім. Тараса Шевченка відбулася урочиста подія. Три знакових дати: 26-та річниця з Дня проголошення  Незалежності України, 25-та річниця з Дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайської народною республікою, сторіччя з дня створення Академії мистецтв Україні (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури України) освятилися пророчим словом Кобзаря та унікальними художніми творами Миколи Стороженка мистецького альбому «Мій Шевченко». 
 

докладніше

Виставка декоративно-прикладного мистецтва художників секції ДПІ КОНСХУ до Дня Незалежності України.

22- 31 серпня 2017

докладніше