Події

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

докладніше

Виставка сучасних українських митців

21.12 -  29.12. 2017 р.

Напередодні Різдва та Новорічних свят, ми відкриваємо виставку сучасних українських митців. Свої роботи презентують Ольга Єрмакова, Марія Тіваненко, Софія Ващенко, Анжела Завгородня, Юлія Янішевська, Тетяна Дробахіна, Наталія Ващук, Тетяна Самоткіна, Юлія Черповодська та Віталій Боклащук.

докладніше

Роздуми про мистецтво

Кожен художник шукає свій шлях у мистецтві. Декілька складових сприяють його сходинам до творчого Олімпу. Наталка Кохаль пройшла їх поступово, впевнено створюючи своє творче резюме. Народилася вона у творчий родині провідних художників України, твори яких експонувалися на ретроспективній виставці «Династія. 100 років у мистецтві», тому образне мислення, самовідданість та любов до мистецтва увійшла в її  життя з дитинства. Батько, Володимир Кохаль, заслужений художник України, живописець вихованець майстерні Віктора Шаталіна, передав доньці у спадок  світлодайну палітру. Мати, Ольга Сльота, донька відомого живописця Петра Сльоти, прищепила любов до України, працездатність та віру в себе. Любов до творчості підтримувала бабуся Галина Зоря, яка вміла заохотити, похвалити своїх онуків за створені малюнки. Мабуть тому в картинах Наталки світло має особливий  магнетизм, а романтичний настрій  і позитив червоною стрічкою проходять через усю її творчість. Н.Кохаль суто українська художниця, яка самовіддано оспівує народні витоки, фольклорну семантику, звичаї та обряди мальовничої рідної землі. Є ще важлива риса яка відокремлює художницю від інших, вона суто практичний художник, бо вважає що кожен створений твір потрібен слугувати людям.

докладніше

Відкриття виставки живопису Анатолія Фурлета

Художник-живописець Анатолій Фурлет, презентує персональну виставку "... Спроба вийти за Межу...". 
01.12.2017 о 17:00 галерея "Митець"

докладніше

Виставка Нататлii Кохаль - акварель

11.12 - 19.12.2017
Галерея КОНСХУ "Митець"

докладніше

Графіка. Феодосій Гуменюк

21 - 30 листопада 2017

докладніше

Запрошення на презентацiю каталогу "СОФIЯ - ПРЕМУДРIСТЬ БОЖА "

Захід відбудеться 25 грудня о 16:00 у виставкових залах 3-го поверху Будинку художників НСХУ

докладніше

Душа співає кольорами

«Не зраджуй землю, що тебе зростила»

Н.Полуян - Внукова

докладніше

Виставка Галини Константюк

10.11.2017 -Виставка відомої української мисткині Галини Константюк презентує як нові роботи львівської художниці, так і ті, що вже полюбилися київському глядачеві.

докладніше