Події

«Уява» Сергія Сметанкіна бентежить почуття

Інколи приходиш на виставку і вже з першого погляду попадаєш у полон почуттів. Щось наполегливо входить у твою душу і починається своєрідне спілкування з автором. Так сталося на виставці «Уява» яку влаштував член Національної спілки художників України Сергій Вадимович Сметанкін. Це вже потім я дізналася, що художник не здобув професійну освіту, а самотужки крок за кроком опановував живопис. 
«Зрі в корінь» промовив класик  і я почала занурюватися у художні образи які безпосередньо торкалися найзаповітніших струн душі.  Ретроспективна виставка мала своє мистецьке обличчя, яке свідчило, що автор має природне творче бачення, вдало розставляє акценти та створює свою оазу краси сповнену життєдайної енергетики. Доречи С.Сметанкін увійшов у книгу рекордів України, як художник, який одночасно представив виставку з власних 190-ти творів.

докладніше

На вівтарі любові – історичні пам’ятки

Щорічна урочиста акція по вшануванню пам’яті великого вченого і патріота України – археолога, мистецтвознавця, музеєзнавця, художника, педагога –Миколи Омеляновича Макаренка (1877-1938) пройшла 4 лютого, у день його народження, вМихайлівському Золотоверхому монастирі. Розпочалася вона, як завжди, персональною поминальною літургією в головному храмі, яку відправило, у супроводі чоловічого хору, духовенствомонастиря на чолі з архімандритом Лаврентієм. На службі були присутні також студенти Православної богословської академії на чолі з проректором, протоієреєм ВіталіємКлосом та представники громадської організації «Сумське земляцтво в місті Києві». Після відправи всі присутні традиційно поклали квіти до погруддя Миколи Макаренка поруч з брамою Економічних воріт монастиря і зробили пам’ятне фото. 

докладніше

Запрошення до участі!

Дорогі друзі, запрошуємо прийняти участь у проекті присвяченому М.О.Макаренку.
Урочистості почнуться з 10.00 4 лютого у приміщенні Михайлівського Золотоверхого монастиря, поминальна літія, покладання квітів до погруддя М.Макаренка, перехід у Музей (2 поверх Дзвінниці Михайлівського монастиря..).відкриття виставки, кава....
 
З повагою, від оргкомітету модератор проєкту В.О.Єфремова
 
 

докладніше

Неосяжної любові, радості та добра

Саме таким настроєм була  наповнена виставка  одинадцяти художників, які продемонстрували свої здібності на Різдвяному вернісажі. Приймала митців художня галерея «Митець», яка належить Київської організації Національної спілки художників України. Незважаючи на те, що серед професіоналів свої твори представили художники-аматори, мистецька аура наповнила приміщення високою святкової енергетикою. «Виставка засвідчила, що коли у людини є талант та палке прагнення малювати, то потрібно лише докласти зусиль. Що й продемонстрували митці різних професій дипломати, фінансисти, юристи, майстри комп’ютерної графіки, іконописці, дизайнери, архітектори, програмісті, які стали учасниками вернісажу. Незважаючи на полярні твори і різноплановий рівень фаховості художників, виставка демонструє невичерпну красу оточуючого світу, відвертість, гармонію почуттів. Автори через свої твори дають нам відповіді та пояснення на різні життєві ситуації», - зазначила заступник директора галереї Світлана Шульга. 

докладніше

ШАНОВНИЙ КОЛЕГО, ЧЛЕНЕ НСХУ!

Картку Міжнародної Ідентичності Професійного Художника - члена Міжнародної Асоціації Образотворчих Мистецтв (Association Internationale des Arts Plastiques – AIAP), яка є підрозділом ЮНЕСКО і штаб-квартира якої знаходиться в будівлі ЮНЕСКО в Парижі. Цей документ засвідчує Ваше персональне членство в Міжнародній Асоціації АІАР та підтверджує визнання Міжнародною Асоціацією Вашого особистого міжнародного професійного рівня.
На відміну від художників багатьох інших країн, одержуючи цей шанований у всьому світі і, особливо, серед діячів мистецтв документ, Ви не мусите доводити Ваш особистий професійний рівень і проходити тривалий відбір до членства в Міжнародній Асоціації Образотворчих Мистецтв.

докладніше

РІЗДВЯНІ СВЯТА!

24.12. 2019 року о 17:00

в Центральному будинку художників, відкриття виставки "Різдвяні свята!"

 

 

докладніше

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

докладніше

Леонора Якимащенко «Архетипи підсвідомості. Живопис, графіка»

 з 29.11.19 до 08.12.19 
Відома київська мисткиня і за сумісництвом, наша колега-викладачка по Художній студії НСХУ запрошує на відкриття персональної виставки "АРХЕТИПИ ПІДСВІДОМОСТІ" Живопис, графіка
 
«Спостерігаючи ‒ творчість світових зірок філософії та мистецтва, я знаходжу багато цікавих процесів. Мій спосіб видобування архетипу з пам'яті поколінь, нагадує взаємодію свідомого і підсвідомого. Цей уявний «музей» глибин підсвідомості починався як досвід, що давав вижити, а тепер існує і працює як інтуїція, трансформована в нову реальність».
 

докладніше

Колективна виставка сучасних українських митців

Запрошуємо художників взяти участь у колективній виставці сучасних українських митців, що відбудеться в галереї "Митець" з 20 січня до 30 січня 2020 р.

 

докладніше

КАРПОВ Євген Олександрович

Київська організація Національної Спілки художників України з глибоким сумом повідомляє, що після тяжкої хвороби на 71 році життя від нас пішов гарний товариш  талановитий художник  Заслужений діяч мистецтв України КАРПОВ Євген Олександрович. Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям і колегам.  Прощання відбудеться у четвер 28 листопада на Байковому кладовищі у каплиці біля крематорію об 11.00

 

докладніше