Події

Запрошуемо взяти участь у І Всеукраїнському проекті – трієналe «ART NOVA» - 2018

Шановні колеги!
Додатково повідомляємо, що термін надання заявок подовжено до 15 жовтня2018р.
Запрошуемо взяти участь у І  Всеукраїнському проекті – трієналe  «ART NOVA» - 2018
Формат проекту передбачає заохочення авторів найцікавіших робіт   призами.  Призовий фонд складає 15000грн.                                  

докладніше

Лекція "Рафаель проти Дюрера"

28 вересня 2018 р. о 18:30  відбудеться зустріч - лекція "Рафаель проти Дюрера"

докладніше

Ода радості  або філософія релаксу

Життя це - енергія, а його рух стверджують спокон вічні істини. Але є ще інша складова - почуття, саме вони і стають тією силою, яка спонукає людину  до несподіваних вчинків заради втілення своєї мети.
 

докладніше

Оксана Чепурна «Вічність Трипілля» (кераміка)

Виставка кераміки заслуженої художниці України Оксани Чепурної (Львів) буде проходити в галереї "Митець" цілих два тижні!

докладніше

Виставка Федора Недошовенка

Виставка Федора Недошовенка до 100-річчя з дня народження майстра в художній галереї "Митець" 
 

докладніше

Запрошуємо всіх, хто любить мистецтво українських митців!

21 серпня на 16-00 в галереї "МИТЕЦЬ" відкрилася традиційна ВИСТАВКА секції декоративно-прикладного мистецтва міста Києва (художнє скло, кераміка, метал, текстиль та ін.)
Виставка присвячена ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.
 

докладніше

Ключі Олександра Мельникова

Творчість київського художника Олександра Мельникова пронизане символікою. У кожній роботі приховані ключі до розуміння тих прагнень, які художник вкладає в простір полотна, щедро обдаровуючи його декоративністю, ретельно прописуючи кожен сантиметр. Картини Мельникова - позачасові й сакральні. Палітра визначена охристими настроями автора, який позиціонує себе художником «теплих» тонів.
 
 
 
 

докладніше

Літописець життєвої правди

Ці слова належать художнику Петру Івановичу Кодьєву (1899-1962), творчий шлях якого  сформувався у складний період тоталітарного режиму в Україні. Його творчість була мало відома широкому загалу, але завдяки дослідженням доктора мистецтвознавства Олексія Роготченка вдалося створити уявлення про складний життєвий і творчий шлях художника. А монографія доньки художника мистецтвознавця, доктора культурології Олени Кодьєвої цілісно розкрила фахівцям як митець спромігся реалізувати себе, перебуваючи у самому епіцентрі вкрай складних та суперечливих подій Громадянської і Великої Вітчизняної воєн. П.Кодьєв опанував різні жанри та техніки і створив цілі цикли художніх творів в яких вирує правдиве життя українського народу.

докладніше

Творчість Галини Бодякової виховує моральні цінності

Останнім часом відчується низький рівень виховання молоді, особливо дітей шкільного віку. У них не тільки бракує вільного часу для відвідування музеїв, художніх галерей, концертів, а й не виникає бажання  спілкуватися на духовні теми. Десь у вихованні загублене щось важливе та необхідне.  Відповідь нам дає Святе письмо,  де у Притчах царя Соломона чітко сказано «Привчай юнака до дороги, і він як постаріється, не відступиться з неї». Цю думку підтвердимо творчістю української художниці, філософа, письменниці Галини Бодякової, яка вміє своїми творами впливати на етичний та естетичний розвиток людини.

докладніше

Зберу думки

Зберу думки…. Творчий портрет художника
Щоб ближче зрозуміти художника, його творчу натуру, уявлення, пріоритети які впливають на його життя потрібно побувати в його майстерні. Так і сталося цього спекотного літа, коли все мов завмерло в очікуванні цілющого дощу…

докладніше