Події

Душа співає кольорами

«Не зраджуй землю, що тебе зростила»

Н.Полуян - Внукова

докладніше

Виставка Галини Константюк

10.11.2017 -Виставка відомої української мисткині Галини Константюк презентує як нові роботи львівської художниці, так і ті, що вже полюбилися київському глядачеві.

докладніше

Культурний обмін: в Україні відбувся україно-грузинський художній проект

У вересні-жовтні цього року в Україні відбувся Міжнародний україно-грузинський мистецький проект, присвячений культурному обміну та творчій співпраці між нашими країнами. Організаторами проекту стали Київська організація Національної спілки художників України та Фонд сприяння розвитку культури Грузії. 

докладніше

Живописний пленер «Місто ЛЕВА»

6-19 жовтня 2017 року у Львові відбувається живописний пленер «Місто Лева», в якому взяли участь київські живописці

докладніше

Шановні творці!

Шановні творці прекрасного, сьогодні в моїх думках створюється колаж з ваших творів..

докладніше

Творчий проект присвячений Києву

Пісня «Як тебе не любити Києве мій!» зразу стала народною і дорогою майже кожному мешканцю столиці України. Торкнулася вона серця й наших друзів з Китаю, які прибули в Україну в рамках святкування 26 річниці Незалежності нашої держави та 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм.

докладніше

Колективна виставка сучасних київський митців

1-9 вересня 
(живопис)

докладніше

Чумацький та Шовкові шляхи зійшлися в Києві

В столиці України в приміщенні Національного музею ім. Тараса Шевченка відбулася урочиста подія. Три знакових дати: 26-та річниця з Дня проголошення  Незалежності України, 25-та річниця з Дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайської народною республікою, сторіччя з дня створення Академії мистецтв Україні (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури України) освятилися пророчим словом Кобзаря та унікальними художніми творами Миколи Стороженка мистецького альбому «Мій Шевченко». 
 

докладніше

Виставка декоративно-прикладного мистецтва художників секції ДПІ КОНСХУ до Дня Незалежності України.

22- 31 серпня 2017

докладніше