Події

Ода любові та вдячності автору...

Безумовно відбулася виставка могутньої енергії та сплеску емоцій. Але є ще одна вагома значимість представлених картин – вони повчальні, спонукають до роздумів, перегортають сторіки історії, згадати видатних митців, пройтися галереями, відкрити заново шедеври світового рівня. Розмова піде про сучасного українського художника Владислава Шерешевського. 
 

докладніше

ЗАПРОШУЄМО ХУДОЖНИКІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ

ЗАПРОШУЄМО ХУДОЖНИКІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ З 21 ДО 30 ЛИПНЯ 2017. 

докладніше

Персональная виставка Леоніда Пригоди 12-20 червня 2017 (акварель)

12-20 червня 2017 в галереї «Митець» буде проходити виставка відомого київського графіка Леоніда Пригоди. 

докладніше

Галерея «Митець» запрошує на персональну виставку Василя Химочки «Нова реальність»/ Живопис 1-10 червня 2017

Виставка присвячується пам’яті художника Василя Химочки (28.12.1950 – 14.06.2016). Експонуватимуться твори, написані в кінці 1990-х на початку 2000-х років. 
Живопис талановитого українського художника Василя Химочки пізнаваний серед інших робіт. Занурюючись у гру геометрично-кольорових варіацій його полотен, ми занурюємося у незбагненні візерунки, в кожному із яких мерехтить, та манить своєю нескінченністю Вічність.
Унікальна живописна манера мистця затягує глядача у складні лабіринти знаково-символічних образів.
 

 

докладніше

В Йорданії відкрилась виставка відомих українських митців

Проект відбувається у рамках відзначення 25-річчя з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією
 
19 квітня в галереї Wadi Finan Art Galley в м. Амман, Хашимітське Королівство Йорданія, відбулось офіційне відкриття виставки «Surrealism Vs. Realism» відомих українських та йораднських митців. Виставка стала першою подією, приуроченою до відзначення 25 річниці з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією. Проект реалізовано офіційним туроператором по Йорданії «Tyche Tours», за підтримки Посольства України в Королівстві Йорданія та Міністерства туризму Йорданії.
Експозиція виставки побудована на контрасті. В роботах українських митців відображені теми любові, релігії, поваги до історії та предків, а також пейзажні мотиви обох країн. Йорданські автори у своїх полотнах підняли теми глобальних конфліктів та воєн.

докладніше

Професор Іван Пилипенко взяв участь в Європейській програмі обміну викладачів Erasmus+

Професор Іван Пилипенко перший з Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури взяв участь в Європейській програмі обміну викладачів Erasmus+. Протягом періоду мобільності в Академії образотворчого мистецтва у Загребі, Хорватія, він прочитав лекції і дав майстер-класи студентам живописного факультету, провів ряд зустрічей і обговорень з інтернаціональним викладацьким складом щодо актуальних питань методології викладання живопису в теперішній системі мистецької освіти. 
По проходженню стажування професор І.Пилипенко отримав сертифікат викладача європейського зразка.

докладніше

Помер Віктор Антонович ПІШИЙ

12 травня 2017 року на 56 році життя помер член Національної Спілки художників України Віктор Антонович ПІШИЙ. Прощання відбудеться у суботу, 13 травня 2017 року о 15.30 на Байковому кладовищі   /крематорій/. Висловлюємо щирі  співчуття родині та друзям покійного.   Київська організація НСХУ.

докладніше

4 до 11 травня 2017 року - Геннадій Польовий «Обличчям до сонця». (акварель)

Геннадій Польовий «Обличчям до сонця». (акварель)

докладніше

Пішов з життя Борис Ілліч Олійник

Сумна звістка важким каменем здавила серце, пішов з життя у безсмертя  Борис Ілліч Олійник (1936-2017).
 
Трубить Трубіж. На роковій межі 
В останній бій виходимо при слові.
Бо тільки слово береже в основі
Безсмертя української душі....

докладніше

Вийшов сіяч сіяти...

Напружене ХХІ століття вражає потужною енергетикою в якій вирує боротьба добрих та руйнуючих сил. Але перевага за творчими проєктами в яких світова спільнота прагне миру, взаєморозуміння та толерантного відношення один до одного. Свідком цього стали мистецькі заходи в столиці в рамках тижня китайсько-українського культурного обміну «Один пояс, Один шлях». Спілький проект був влаштований Центральною академією мистецтв КНР, Національною академією образотворчого мистецтва та архітектури України, Союзом міст Шовкового шляху.

докладніше