Події

ВИСТАВКА СУЧАСНИХ УКРАIНСЬКИХ МИТЦIВ

Рекламісти і піарники кажуть : «Вірус щастя передається»… Тільки не кажуть головного – яким чином і де саме? І ви не знаєте? А я – відаю! Бо практично щотижня буваю у художніх галереях і на власні очі бачу : як саме це відбувається. Ось і цього недільного вечора став свідком чергового природного (чи все ж – надприродного?) феномену – передачі вірусу щастя від однієї людини до іншої. А сталося це у моїй улюбленій галереї «Митець», де 12 травня о 17-00 її директор Анна Лавреха відкрила колективну виставку сучасних українських митців

докладніше

9 травня!

День Перемоги над нацизмом у Другiй свiтовiй вiйнi!

 

докладніше

Виставка Тамари Поліщук

2 травня о 17-00 ми відкриваємо виставку Тамари Поліщук. 
На виставці представлені графічні роботи різних років, а також ілюстрації до “Золотого ключика” Олексія Толстого, робота над якими велась протягом останніх чотирьох років. Картини поєднані однією стилістикою де домінантою є створення образу, а виконання ґрунтується на рисунку і реалістичній передачі деталей. Всі роботи виконані на папері, проте інструментарій для їхнього створення в процесі роботи на різних стадіях застосовувався різноманітний - від звичайного олівця до 3D графіки

докладніше

Відкриття меморіальної дошки Б.Олійнику

Кожна епоха дарує людству своїх унікальних обранців. Саме до таких персоналій відноситься ім’я Бориса Ілліча Олійника, Героя України, лауреата Національної премії ім.Т.Шевченка, почесного академіка Академії мистецтв України, члена Міжнародної слов’янської академії, народного депутата України, одного із засновників Українського фонду культури, поета, журналіста, почесного громадянина Києва, сіяча правди й справедливості.
Автор барельєфа скульптор член Київської організації НСХУ із династії українських митців Євген Євгенович Карпов. Перед нами погруддя у розвороті на три четверті, з красномовним хвилюючим поглядом. Все в цьому образі розповідає про культову постать, людину, яка пройшла не простий життєвий шлях, але не стомлена боротьбою, навпаки наповнена людяністю,  глибокою внутрішньою силою і красою.

докладніше

Виставка "Наш час"

12 квітня 2019 р. 

Живопис і графіка сучасних українських митців.

Художня галерея "Митець"

докладніше

Історія. Духовність. Мистецтво.

Ми живемо в непростий період формування українського суспільства спрямованого на європейський рівень. Державні, громадські організації шукають шляхи ствердження іміджу України у світовій спільноті.Так був влаштований творчий проект «Храми України» в організації якого прийняли участь Київська православна богословська академія, Михайлівський золотоверхий монастир, громадська організація «Сумське земляцтво у місті Києві», Київська організація Національної спілки художників України, яка доречи відзначає свій п’ятдесятирічний ювілей.

докладніше

"Відбитки часу". Персональна виставка Ольги Ворони

02.04.2019 відкиття виставки 17:00, галерея "Митець"
 
Творчість Ольги Ворони-Адаменко звертається до українського народного декоративно-ужиткового мистецтва, що сягає корінням неозорих віків, і водночас до художніх практик ХХ століття, коли з появою мистецтва авангарду відбулося зближення сучасності й архаїчної епохи. На перший погляд дещо герметичний світ мисткині сприймається як щойно відкритий, ніби побачений дитячими очима, сповнений відчуття радісної свободи акту творення… Естетика її творів, як колись дадаїзм, ламає усталені рамки художньої творчості, спираючись на вільну гру уяви й логіку міфологічного мислення, втілену в понятті «бріколажу». 
Бріколажний спосіб побудови художнього простору ґрунтується на принципі нашарування та нанизування елементів.

докладніше

Виставка живопису Анатолія Постоюка

11.03 -  20.03.2019

Персональна виставка живопису Анатолія Постоюка, яка відкривається в галереї "Митець" 11 березня 2019 - це освідчення у коханні рідному Києву, його історії та сьогоденню. 


 

докладніше

Виставка Наталії Стрижко

1 березня о 17-00 в художній галереї "Митець" відкривається виставка молодої талановитої художниці Наталії Стрижко. В експозиції представлені живописні пейзажі, виконані художницею під враженнями її подорожей Україною.

докладніше

На шляху творчої долі

Розмова про ювілей заслуженого художника України, відомого графіка, дизайнера, живописця громадського активіста Володимира Дмитровича Єрмакова. 
За плечима обдарованого митця яскравий творчий шлях, життєвий досвід, велика творча спадщина, яскраві сторінки, пов’язані з українською культурою. Творчість митця постійно була поруч із військовою  професією, яку Володимир Єрмаков здобув у Ленінградському вищому військово-морському училищі, яке успішно закінчив у 1967 році. А потім роки навчання  у Московському поліграфічному інституті, у досвідчених педагогів А.Гончарова, М.Мітурича, О.Сидорова. Саме там під час занять педагог Гончаров виявив живописний талан Володимира Дмитровича, який поступово розкрився у чудовій портретній серії, пейзажах, сповнених ліричного настрою та глибокого філософського бачення навколишнього світу. 

докладніше