Події

ТРЕТІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЖИВОПИСНИЙ ПЛЕНЕР

ТРИПIЛЬСЬКИЙ ЖИВОПИСНИЙ ФАКУЛЬТАТИВ. 16-27 СIЧНЯ 2019

Вiдкриття виставки 16 сiчня 2019 р. о 17:00
Центральний будинок художника

докладніше

80 років суспільного досвіду

Національна спілка художників - 80 років суспільного досвіду
З нагоди ювілею НСХУ секція критики та мистецтвознавства Київської організації нещодавно провела міжнародну  науково-практичну конференцію. Ініціатором проведення конференції стала Київська організація НСХУ яка за останні роки стала авангардом у розвитку культурно-мистецького процесу столиці України. Куратором заходу стала мистецтвознавець Ганна Ярова. Організаційний комітет склався з відомих вчених Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, МФК ім.М.Рильського, Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

докладніше

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

докладніше

Запрошуємо художників!

Запрошуємо художників взяти участь у виставці сучасних українських митців, яка відбудеться в галереї "Митець" (Київ, вул. В.Васильківська, 12) з 22 до 30 січня 2019. 

Довідки за тел. (044) 234 - 40 -06

докладніше

Виставка живопису «4 SEASONS»

14 грудня в галереї Митець відбудеться презентація виставки живопису «4 SEASONS», династії київських художників Панаса Титенко, Олени Яковенко Оксани Титенко і Артема Андрейчука (Kaffelman).
 
 

докладніше

Виставка робіт викладачів художніх навчальних закладів Києва

21 листопада о 17-00  ми відкриваємо виставку робіт викладачів художніх навчальних закладів Києва. Свої роботи представлять Наталія Царінова, Олексій Овчаренко, Тетяна Філатова-Шевченко, Олександр Шинкарук, Наталія Тяпко, Олександр Свиридов, Світлана Свиридова, Андріан Бабюк, Олексій Омельченко, Максим Михайлюк, Ірина Пшенична. 
Виставка працюватиме щодня з 11-00 до 19-00 до 30 листопада включно. В суботу та неділю до 18-00 галерея "МИТЕЦЬ"

докладніше

90 рiчниця М. Стороженка

Микола Андрійович Стороженко по особливому з надзвичайним теплом та повагою відносився до діяльності громадських організацій. Він народився на Сумщині у селі В*язовому Конотопського району, де нещодавно відкрився меморіальний музей його імені. Твори М.Стороженка безумовно стали окрасою пересувних виставок які влаштовувала громадська організація «Сумське земляцтво у місті Києві». Так в проектах присвячених пам’яті М.О.Макаренку (1870-1938) з’явилися «Портрет матері» пензля Стороженка, триптих «Орфей», переосмислене тлумачення Кобзаря з епохальним сюжетом «До Основ*яненка». Під час однієї з наших зустрічей Микола Андрійович казав про важливість впливу творів на свідомість людей. Дійсно виставка одна із складових де виховується світогляд суспільства, тому спробуємо розкрити цю думку на прикладі вище названих творів. 

докладніше

Виставки живопису Бориса Литовченко

12 листопада 2018 року в 17:00 в галереї "Митець" - відкриття ювілейної виставки живопису Бориса Литовченко
 

докладніше

Ювілейна виставка Національної спілки художників України

Правду кажуть, що на житті як на довгій ниві, всяке буває.. Але є вагомі складові, які віддзеркалюють загальний стан творчої людини. Насамперед, це палке бажання зробити світ кращим. Художник відчуває життя через художні образи які виникають в його уявленні, і потім віддає їхньому створенню увесь свій талант, енергію, почуття. Серед 500 представлених творів на ювілейній виставці присвяченій 80-й річниці з дня заснування Національної спілки художників України є унікальні образи які віддзеркалюють історію українського народу.

докладніше

Оголошується набір творчих робіт на ювілейну виставку до 50-річчя КОНСХУ

 ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
 
     Оголошується набір творчих робіт на ювілейну виставку до 50-річчя КОНСХУ. Виставка відбудеться  01-11 лютого 2019 року у виставкових залах ЦБХ /вул..Січових Cтрільців, 1-5/. У виставці мають право взяти участь члени КОНСХУ та Молодіжного об»єднання.

докладніше