Події

Виставка живопису Сергія Олексюка

21 вересня о 17-00 ми відкриваємо виставку живопису Сергія Олексюка. 
Художник пише свої картини-враження із періоду життя на Санторіні ніби самим "білим шумом"... Можна уявити, як він вбирає його з простору, густо замішує у фарбу, і так цей шум осаджується на полотно... художник повторює, як ніби ритуальну, дію самих санторінських будівельників... приборкувачів "білого шуму". Так описують медитативні враження із Санторіні, втілені Сергієм Олексюком у живописі. 

докладніше

Виставка живопису Юрія Гончаренка

12.09.2019

Колір та форму в своїх творах Юрій доповнює одне одним, а різноманітність фактур доводить їх до найактивнішого  звучання.....

докладніше

Микола Скобельський, живопис

докладніше

Художня виставка "Георгій Пустовійт. Скульптура"

23 серпня 2019 року в столичній галереї "Митець" відкриється художня виставка "Георгій Пустовійт. Скульптура". Це - перша персональна виставка митця. Так трапилося в житті Георгія, що всі прижиттєві арт-проекти були спільними із батьком Гаврилом Михайловичем і братом Сергієм.  

докладніше

Виставка секцii декоративно-прикладного мистецтва до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТI

докладніше

Виставка сучасних київських митців

Вівторок, 23 июля 2019 г. в с 17:00 до 19:30 в галереї «Митець» відкривається виставка сучасних київських митців. Серед учасників як молоді талановиті автори, так і вже досвідчені художники. Свої роботи презентують Аліна Борисова, Євген Артамонов, Олександр Поліщук, Тетяна Самойлович, Володимир Зирянов, Лариса Кукарека, Андрій Стєклов, Григорій Зозуля, Олександр Рожков та Ася Ясно.

докладніше

Георгій Іванович Шевцов

 
Національна Спілка художників України, Київська організація Національної Спілки  художників України з глибоким сумом сповіщають, що 2 липня 2019 року на 79 році життя помер член НСХУ, лауреат премій імені В.Касіяна та Г.Нарбута Георгій Іванович Шевцов. Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям покійного. Прощання відбудеться 5 липня 2019 р. о 14.30 год. на Байковому цвинтарі.

докладніше

Колективна виставка українських художників у галереї «Митець» 21 червня 2019 року

https://www.youtube.com/watch…

докладніше

Виставка живопису, графіки та скульптури сучасних київських художників

Галерея "Митець" запрошує всіх шанувальників мистецтва відвідати виставку живопису,

графіки та скульптури сучасних київських художників яка відкриється 21 червня о 17-00 і триватиме до 29 червня.

 

докладніше

ОГОЛОШУЕТЬСЯ ВСЕУКРАIНСЬКИЙ ВIДКРИТИЙ АРХIТЕКТУРНИЙ КОНКУРС

докладніше