Події

Всеукраїньский студентьский конкурс з живопису

докладніше

25квітня 2017 року у актовому залі Будинку художника о 17.00 відбудуться загальні збори секції живопису Київської організації НСХУ

Шановні колеги! 25квітня 2017 року у актовому залі Будинку художника о 17.00 відбудуться загальні збори секції живопису Київської організації НСХУ. У порядку денному інформація голови секції про поточний стан справ у організації, обрання делегатів на з'їзд КОНСХУ та НСХУ, обрання кандидатів до Контрольно-ревізійної комісії КОНСХУ та Правління КОНСХУ, різне. Не залишайтесь байдужими, приходьте!

докладніше

Персональна виставка Катерини Корнійчук

 
10 квітня о 18-00 ми відкриваємо персональну виставку Катерини Корнійчук. Виставка присвячена Розальбі Карр'єрі (італ. Rosalba Carriera (1675 — 1757) — італійській художниці доби рококо в Італії та Франції, яка працювала в техніці пастель.

докладніше

Зустріти Великдень на річці Йордан

В квітні у Королівстві Йорданія відкриється виставка відомих українських митців.

19 квітня в галереї Wadi Finan Art Galley в м. Амман, Хашимітське Королівство Йорданія, відбудеться відкриття виставки відомих українських митців - художника Галини Попінової та скульптора Антона Титова. В авторських роботах будуть висвітлені вічні теми – любові, релігії, поваги до своєї історії та предків, а також будуть представлені пейзажі живописної України та екзотичної Йорданії. Виставка приурочена до 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Йорданією, які відзначаються саме в квітні 2017 року.

докладніше

21 - 30 березня 2017 - відкриття виставки сучасних українських митців

докладніше

Конкурс на проект скульптурної композиції Герою України Олександру Лелеченку

Оголошується конкурс на проект скульптурної композиції Герою України Олександру Лелеченку

До 1 червня 2017 приймаються заявки на кращий ескізний проект скульптурної композиції, присвяченої Герою України Олександру Григоровичу Лелеченко.

Лелеченко Олександр Григорович - працівник Чорнобильської АЕС, ліквідатор наслідків аварії, Герой України.

докладніше

Урочистості присвячені ювілею Анатолія Павловича Радзіховського

У Золотій залі Українського фонду культури відбулася непересічна подія – урочистості присвячені ювілею Анатолія Павловича Радзіховського, якого Борис Олійник назвав «людиною епохи ренесансу». Справедливість цих слів відчули присутні у привітаннях, які висловила справжня еліта України, серед яких дипломати: Володимир Огризко, Дмитро Ткач, Валерій Цибух, урядовці: Олександр Мороз, Іван Драч, Михайло Онуфрійчук, Анатолій Раханський, народні артисти України: Ніна Матвієнко, Анатолій Паламаренко, Микола Луків, Віктор Гуцал, Світлана Глух, Андрій Деміденко, Олександр Василенко, заслужені та титуловані митці, директори науково-дослідницьких інститутів, письменники, художники, земляки- черкащани, рідні та друзі ювіляра.

докладніше

Зі святом весни!

докладніше

Персональна виставка Заслуженого художника України Анатолія Валієва

Cкульптури Анатолія Валієва вирізняються довершеністю й закінченістю класики й водночас мисленням модерніста. Тематика гранично розімкнута — від янголів до танцюристів, від Врубеля й Данте — до Зерова та Дягілєва. Географія виставок і залишених містам пам'ятників — від Равенни до Мельбурна, через Париж, Берлін, Токіо. Транзитом — пам'ятник, присвячений пам'яті геніального киянина Олександра Архипенка в самісінькому центрі Києва, — прямо в історію сучасного світового мистецтва.

докладніше

Виставка декоративно-прикладного мистецтва художників секції ДПІ КОНСХУ

1 березня о 17-00 ми відкриваємо традиційну весняну виставку декоративно-прикладного мистецтва КОНСХУ. В експозиції будуть представлені гобелени, батики, художнє скло, кераміка та інш. Серед учасників – відомі художники українського декоративного мистецтва – В.Балибердин, М.Голенко, М.Базак, О.Маріно, С.Кадочніков, Т.Зайцева, Г.Дюговська та інш.

докладніше