Події

«Райська країна»

Мені особливо приємно писати про творчість Олександра Миколайовича Чередніченка. Насамперед нас пов’язує спільне захоплення образотворчим мистецтвом, історична Сумщина, участь художника у мистецькому конкурсі присвяченому М.О.Макаренку, пленерах та виставках які влаштовує «Сумське земляцтво у місті Києві».  Свою виставку «Райська країна» Чередніченко присвятив Україні, саме отій українській землі, яка так красномовно оспівана Кобзарем, прославлена Олександром Олесем, озвучена «Козацьким маршем»  Євгена Адамцевича. 

докладніше

З ВЕЛИКОДНЕМ!

докладніше

Болгарська весна 2018

Спокон віку люди тяжіють до прекрасного. Заради самовираження своїх творчих емоцій вони роблять несподівані кроки, проходять випробовування, шукають художні образи долаючи муки творчості… Життєдайною криницею з якої черпають натхнення художники є історія людства сповнена доленосними подіями. До одного з таких явищ відноситься визвольна боротьба болгарського народу від Осьманського ярма.

докладніше

8 березня

докладніше

Виставка «Болгарська весна»

Живопис, графіка, скульптура
2 - 9 березня 2018

докладніше

ЗАПРОШУЄМО ХУДОЖНИКІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ

ЯКА БУДЕ ПРОХОДИТИ В ГАЛЕРЕЇ "МИТЕЦЬ"  З 21 ДО 31 БЕРЕЗНЯ 2018

докладніше

Корабель Віктора Зарецького за обріями…

В Музеї історії Києва аншлаг: відкриття виставки Віктора Зарецького(1925-1990) під назвою «50 відтінків Віктора Зарецького» та презентація присвяченої творчості митця книги заслуженого діяча мистецтв України Олесі Авраменко. Авторка цього мистецтвознавчого дослідження, за яким одразу вишикувалася черга, ділилася з відвідувачами своїми знаннями, спогадами, знаходила неповторні слова для автографів. Приходила на виставкуі в наступні дні, отже, вийшло свято з продовженням. 

докладніше

Виставка сучасних українських митців. 20-27 лютого 2018 року

20 лютого 2018 року о 17-00 в галереї “Митець” відкривається виставка сучасних українських художників.

докладніше

Україна від Трипілля по сьогодення

Нещодавно у виставкових залах Центрального будинку художника відкрилася Восьма всеукраїнська бієнале мистецтва історичного жанру “Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників”. Експозиція присвячена 100-річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки, та всім визвольним подіям у нашій державі.  На виставці експонувалися також твори, що висвітлюють події і образи яскравих діячів нашої історії від найдавніших часів.

докладніше

Увага, художникі секції декоративно- прикладеного мистецтва КОНСХУ!!!

З 9.02.18 по 18.02.18 в галереї "Митець"
ВІДБУДЕТЬСЯ ВИСТАВКА секції

докладніше