Події

Невгомонний стоік...

Такі враження я отримала від спогадів Олександра сина Володимира Ілліча Масика (1917-1996), про батька. Незважаючі на важкі випробовування долі багатодітна родина, інвалідність після участі у Великій вітчизняній війні, та постійна боротьба за виживання, Володимир Масик залишив надзвичайно щедру художню спадщину. Твори свідчать про людину, яка безмежно любила мистецтво, раділа життю і вміла створювати особливий настрій у своїх творах. 
Сьогодні ми згадуємо Володимира Масика у зв*язку з його сто річчям. « Мої радощі, мої болі й жалі ляжуть краплинами олії на полотна..», - слова народного художника України, педагога НАОМА К.Трохименка стали програмними в творчості В.Масика. Майбутній митець розпочав свій шлях на мистецькій ниві в художній студії ім. О.Гофмана міста Конотопу Сумської області, потім навчання у Дніпропетровському художньому технікумі, та майстерня батального живопису К.Трохименка в Київському художньому інституті. 

докладніше

«Стежина від батька до сина» 6–23 липня 2017 р.

ДЕРЖАВНА АРХІВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ-МУЗЕЙ ЛІТЕРАТУРИ І МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

ДИРЕКЦІЯ ХУДОЖНІХ ВИСТАВОК МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

СУМСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО У МІСТІ КИЄВІ

 

докладніше

Проект духовної сили

Життя – це стан можливостей. Щоб використати його по повній програмі, потрібно докласти зусиль. Ніщо так не збагачує людину, як знання, саме таким став широкоформатний VІІ Міжнародний книжковий фестиваль який відбувся у Мистецькому Арсеналі. 
 

докладніше

Ода любові та вдячності автору...

Безумовно відбулася виставка могутньої енергії та сплеску емоцій. Але є ще одна вагома значимість представлених картин – вони повчальні, спонукають до роздумів, перегортають сторіки історії, згадати видатних митців, пройтися галереями, відкрити заново шедеври світового рівня. Розмова піде про сучасного українського художника Владислава Шерешевського. 
 

докладніше

ЗАПРОШУЄМО ХУДОЖНИКІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ

ЗАПРОШУЄМО ХУДОЖНИКІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ З 21 ДО 30 ЛИПНЯ 2017. 

докладніше

Персональная виставка Леоніда Пригоди 12-20 червня 2017 (акварель)

12-20 червня 2017 в галереї «Митець» буде проходити виставка відомого київського графіка Леоніда Пригоди. 

докладніше

Галерея «Митець» запрошує на персональну виставку Василя Химочки «Нова реальність»/ Живопис 1-10 червня 2017

Виставка присвячується пам’яті художника Василя Химочки (28.12.1950 – 14.06.2016). Експонуватимуться твори, написані в кінці 1990-х на початку 2000-х років. 
Живопис талановитого українського художника Василя Химочки пізнаваний серед інших робіт. Занурюючись у гру геометрично-кольорових варіацій його полотен, ми занурюємося у незбагненні візерунки, в кожному із яких мерехтить, та манить своєю нескінченністю Вічність.
Унікальна живописна манера мистця затягує глядача у складні лабіринти знаково-символічних образів.
 

 

докладніше

В Йорданії відкрилась виставка відомих українських митців

Проект відбувається у рамках відзначення 25-річчя з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією
 
19 квітня в галереї Wadi Finan Art Galley в м. Амман, Хашимітське Королівство Йорданія, відбулось офіційне відкриття виставки «Surrealism Vs. Realism» відомих українських та йораднських митців. Виставка стала першою подією, приуроченою до відзначення 25 річниці з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданією. Проект реалізовано офіційним туроператором по Йорданії «Tyche Tours», за підтримки Посольства України в Королівстві Йорданія та Міністерства туризму Йорданії.
Експозиція виставки побудована на контрасті. В роботах українських митців відображені теми любові, релігії, поваги до історії та предків, а також пейзажні мотиви обох країн. Йорданські автори у своїх полотнах підняли теми глобальних конфліктів та воєн.

докладніше

Професор Іван Пилипенко взяв участь в Європейській програмі обміну викладачів Erasmus+

Професор Іван Пилипенко перший з Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури взяв участь в Європейській програмі обміну викладачів Erasmus+. Протягом періоду мобільності в Академії образотворчого мистецтва у Загребі, Хорватія, він прочитав лекції і дав майстер-класи студентам живописного факультету, провів ряд зустрічей і обговорень з інтернаціональним викладацьким складом щодо актуальних питань методології викладання живопису в теперішній системі мистецької освіти. 
По проходженню стажування професор І.Пилипенко отримав сертифікат викладача європейського зразка.

докладніше

Помер Віктор Антонович ПІШИЙ

12 травня 2017 року на 56 році життя помер член Національної Спілки художників України Віктор Антонович ПІШИЙ. Прощання відбудеться у суботу, 13 травня 2017 року о 15.30 на Байковому кладовищі   /крематорій/. Висловлюємо щирі  співчуття родині та друзям покійного.   Київська організація НСХУ.

докладніше