Події

Прес-реліз плакатного проекту «Народжені Карпатами»

Прес-реліз 
плакатного проекту «Народжені Карпатами»
Галерея КОНСХУ «Митець». 11-21 серпня 2017 року
 

докладніше

Житевим і творчим шляхом разом

Альма-матір духовності України, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, святкує сторічний ювілей. Свій особистий шлях «крізь терни до зірок» торують сотні її яскравих випускників, які разом створюють самобутній вінок, що коронує  українське  мистецтво. 

докладніше

Прес-анонс виставки ЖИТТЕВИМ ШЛЯХОМ РАЗОМ

Прес-анонс виставки
ЖИТТЕВИМ  ШЛЯХОМ  РАЗОМ
 

докладніше

З 22 до 30 липня в художній галереї "Митець" буде проходити виставка сучасних українських митців.

докладніше

Стежина від батька до сина

«Я повинен маллювати щодня, інакше житя втрачає свій сенс»
Олександр Масик
З ініціативи Громадської організації «Сумське земляцтво у м. Києві» у рамках відзначення 100-ї річниці з дня заснування Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури влаштований творчий проект «Стежина від батька до сина». 

докладніше

Бути на землі світанкам...

«Мои мечты и чувства сотый раз 
Идут к тебе дорогой пилигримов..»
Вильям Шекспир
Любов до своєї держави можно довести тільки конкретними справами, яскраві лозунги, формальні пропозиції вже не спрацьовують... 

докладніше

Олександр та Олексій Возіянови (акварель) 30.06. – 10.07.

Виставка презентує творчість художника-пілігрима, опаленого часом, активного учасника історичних подій сучасної України, Олександра Возіянова та його сина – Олексія Возіянова.
Мандруючи життям, крізь часові та просторові катаклізми, Олександр занурювався в метафізичний світ акварельного простору, кольору, форми, плями, де вишукував образи, символи, в яких зашифровував сьогодення.
Непересічна особистість художника є основою цієї виставки.

докладніше

Спостереження, або ода душі

Душа творчої людини завжди потребує самовираження. Скоріш за все це нагадує політ птаха у піднебесній. І чим більша висота, тим міцніші крила і крутіші віражі. Є глядач чи ні, для птаха не має значення, він змахнув крилами, та набрав швидкість...

докладніше

В діапазоні розмови – кругла пластика

Серед провідних видів образотворчого мистецтва скульптура займає особливе місце. Насамперед вона надає предметам об*ємно-просторового зображення, по друге це довговічний художній твір. Скульптурний доробок, будь то станковий чі монументальний, зосереджує всі свої художні засоби на передачі розмаїтості та багатогранності творчого образу. Скульптор розкриває свій задум через пластичну характеристику. Парадігма розвитку скульптруи останніх десятеліть пов*язана з містом, як середовищем насиченим історичними подіями, виконуючи значну роль у патріотичному вихованні суспільства. Досить згадати пам*ятник «Матері-вдові» Андрія Балоги та  Костянтина Добрянського під керівництвом Володимира Чепелика; «Меморіал жервам гллодомору 1932-1933 рр.» Миколи Олійника, чи Монумент Незалежності України «Оранта-Переможниця. Україна» Анатолія Куща, або цілий ряд барельєфів видатним діячам науки, літератури, мистецтва України які прикрашають Київ.
 

докладніше

Невгомонний стоік...

Такі враження я отримала від спогадів Олександра сина Володимира Ілліча Масика (1917-1996), про батька. Незважаючі на важкі випробовування долі багатодітна родина, інвалідність після участі у Великій вітчизняній війні, та постійна боротьба за виживання, Володимир Масик залишив надзвичайно щедру художню спадщину. Твори свідчать про людину, яка безмежно любила мистецтво, раділа життю і вміла створювати особливий настрій у своїх творах. 
Сьогодні ми згадуємо Володимира Масика у зв*язку з його сто річчям. « Мої радощі, мої болі й жалі ляжуть краплинами олії на полотна..», - слова народного художника України, педагога НАОМА К.Трохименка стали програмними в творчості В.Масика. Майбутній митець розпочав свій шлях на мистецькій ниві в художній студії ім. О.Гофмана міста Конотопу Сумської області, потім навчання у Дніпропетровському художньому технікумі, та майстерня батального живопису К.Трохименка в Київському художньому інституті. 

докладніше