Події

Художня виставка "Георгій Пустовійт. Скульптура"

23 серпня 2019 року в столичній галереї "Митець" відкриється художня виставка "Георгій Пустовійт. Скульптура". Це - перша персональна виставка митця. Так трапилося в житті Георгія, що всі прижиттєві арт-проекти були спільними із батьком Гаврилом Михайловичем і братом Сергієм.  

докладніше

Виставка секцii декоративно-прикладного мистецтва до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТI

докладніше

Виставка сучасних київських митців

Вівторок, 23 июля 2019 г. в с 17:00 до 19:30 в галереї «Митець» відкривається виставка сучасних київських митців. Серед учасників як молоді талановиті автори, так і вже досвідчені художники. Свої роботи презентують Аліна Борисова, Євген Артамонов, Олександр Поліщук, Тетяна Самойлович, Володимир Зирянов, Лариса Кукарека, Андрій Стєклов, Григорій Зозуля, Олександр Рожков та Ася Ясно.

докладніше

Георгій Іванович Шевцов

 
Національна Спілка художників України, Київська організація Національної Спілки  художників України з глибоким сумом сповіщають, що 2 липня 2019 року на 79 році життя помер член НСХУ, лауреат премій імені В.Касіяна та Г.Нарбута Георгій Іванович Шевцов. Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям покійного. Прощання відбудеться 5 липня 2019 р. о 14.30 год. на Байковому цвинтарі.

докладніше

Колективна виставка українських художників у галереї «Митець» 21 червня 2019 року

https://www.youtube.com/watch…

докладніше

Виставка живопису, графіки та скульптури сучасних київських художників

Галерея "Митець" запрошує всіх шанувальників мистецтва відвідати виставку живопису,

графіки та скульптури сучасних київських художників яка відкриється 21 червня о 17-00 і триватиме до 29 червня.

 

докладніше

ОГОЛОШУЕТЬСЯ ВСЕУКРАIНСЬКИЙ ВIДКРИТИЙ АРХIТЕКТУРНИЙ КОНКУРС

докладніше

Виставка-медитація «Невидима нитка»

10 червня в 17-00 в художній галереї «Митець» відкривається виставка-медитація «Невидима нитка». Автори робіт - легендарні пітерські містики Володимир Шуктомов (1957 - 1987) і його учень, нинішній майстер кунта-йоги Вадим Черних.

докладніше

ВИСТАВКА СУЧАСНИХ УКРАIНСЬКИХ МИТЦIВ

Рекламісти і піарники кажуть : «Вірус щастя передається»… Тільки не кажуть головного – яким чином і де саме? І ви не знаєте? А я – відаю! Бо практично щотижня буваю у художніх галереях і на власні очі бачу : як саме це відбувається. Ось і цього недільного вечора став свідком чергового природного (чи все ж – надприродного?) феномену – передачі вірусу щастя від однієї людини до іншої. А сталося це у моїй улюбленій галереї «Митець», де 12 травня о 17-00 її директор Анна Лавреха відкрила колективну виставку сучасних українських митців

докладніше

9 травня!

День Перемоги над нацизмом у Другiй свiтовiй вiйнi!

 

докладніше