Події

«Мандри» Олега Ясенєва

Знакова виставка під романтичною назвою «Мандри», відбулася в художній «галереї АБС» що розташована на вулиці Глибоцькій у Києві. Привітати автора, Олега Петровича Ясенєва доцента НАОМА живописця, провідного сучасного художника зібрався  численний бомонд столиці.На виставці був презентований альбом з творами які розкривають реальний та космополітичний світ митця, якому є що сказати іншим.  Фоліант був виданий директором галереї, художником, громадським діячем М.Поживановим. в рамках серії художніх альбомів «Імена». «Живописні медитації на світло» Олега Ясенєва додають оптимізму й сили тримати душевну рівновагу і духовну вертикаль на найвищій та найагресивнішій хвилі турбулентності нашого світу. Своїм мистецтвом він затверджує ідеї свободи творчості й свободи у творчості. Створені метафоричні образи живуть в серіях його картин»,- зазначив Михайло Поживанов.

докладніше

"Палітра мрій" колективна виставка

«І  тиша дзвенить в голові..»
Оксана Картавцева
 
Між зимою на весною інколи виникає тиша… Такий стан коли ще лежить талий сніг, але поруч пробиваються струмочки води які впевнено натякають про пробудження природи. Саме таке враження у мене від колективної виставки під назвою «Палітра мрій», яка відбулася в художній галереї «Митець» Київської організації Національної спілки художників України. Кожен з десяти авторів заявив про себе впевненим струмочком, який злився у щедрий водоспад самобутніх індивідуальностей. 
Характеристику учасників вернісажу висвітлив на своїй сторінці у фейсбуці відомий журналіст шеф редактор інформаційного агентства Укрпрес-інфо Сергій Коміссаров, який щедро характеризував особливості кожного митця. «Для нашої галереї важливо показати не тільки відомих художників, а й дати можливість проявити свої творчі здібності початківцям. Тому ми заздалегідь плануємо колективні виставки, які зазвичай наповнені яскравими творами», зазначила в інтерв’ю директор галереї Карина Кравець.Треба відзначити, що вона, як фаховий мистецтвознавець вміє побудувати експозицію так, що коженз десяти учасників різних за творчою освітою, художніми уподобаннями, рівнем здібностей, вдало доповнює один одного  створюючи цільну позитивну атмосферу. 

докладніше

Про еволюцію, Прованс та Бермуди Юрона Шевченка

Саме під такою назвою відкрилася художня виставка відомого українського живописця Юрона Шевченка. Престижна галерея Івана Кавалерідзе що на Андріївському узвозі гостинно прийняла шанувальників творчості митця, серед яких були генеральний директор Київської картинної галереї заслужений художник України Ю.Вакуленко, провідний арт-критик, заслужений діяч мистецтв України О.Авраменко, науковці музею, шанувальники творчості, друзі та родина Ю.Шевченка. Виставка такого відомого живописця довгоочікуване свято для нас, зазначив у вітальному слові генеральний директор Музею заслужений працівник культури України Олександр Юнін.
Як зазначив у своєму репортажі Сергій Коміссаренко, присутні відчули могутню енергетику митця, переповнену позитивом та унікальним світосприйняттям. 

докладніше

Шановні колеги члени КОНСХУ!

Нагадую вам, що для підтведження вашого бажання залишатися членами Спілки необхідно оплатити членські внески протягом першого кварталу поточного року.
 
Це можна зробити в режимі "онлайн" за реквізитами:
 
Платник: П.І.Б.
 
Отримувач: Київська організація НСХУ
 
Код ЄДРПОУ: 02916594
 
Р/рах.: UA293223130000026006000026654
 
Ф АТ "Укрексімбанк"
 
Призначення платежу: членський внесок від (ПІБ) та вказати за який період сплачуєте.
 
 
 
 
 

докладніше

Інформація для членів КОНСХУ

Художникам, які бажають брати участь у конкурсі ім.С.Шишка в галузі образотворчого мистецтва у 2021 році, необхідно принести не більше 4-х робіт в Дирекцію виставок НСХУ 3-4 лютого 2021 року. 
 
Обов’язкова умова: подавати нові оригінальні твори, що створені впродовж трьох останніх років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на премію, одним або групою (до 3 осіб), які живуть і працюють у Києві.
 

докладніше

Духовний світ Юрія Базавлука

Сумське земляцтво у місті Києві
Центральна районна бібліотека ім. Івана Франка 
 
Духовний світ Юрія Базавлука
Виставка присвячена пам’яті Миколи Омеляновича Макаренка  археолога, мистецтвознавця, художника, музеєзнавця, пам’яткаоохоронця, громадського діяча(1877-1938)
 
За радянських часів ім’я українського патріота було викреслене зі шпальт історії. Перший директор музею імені Богдана і Варвари Ханенків здійснив в Україні важливі археологічні дослідження став на захист від знищення Михайлівського Золотоверхого собору.
 
Пам’ятаємо!
 
Представляємо живопис члена Національної спілки художників України Юрія Комінтерновича Базавлука.
Народився майбутній митець у Харкові, але дитинство та пори юності пройшли  в історичному місті Путивль, що на Сумщині. Останні роки успішно займався бізнесом у Києві.Тяжіння до малювання проявилося з шкільних років, наочним прикладом була творчість батька тазоряний час майбутнього митця прийшов у зрілому віці. 
Юрій Базавлук активний громадський діяч, людина, яка прагне змінити світ на краще, патріот України. Декілька знакових подій у житті остаточно спрямували філософське кредо Юрія Комінтерновича- присвятити своє життя живопису.
 
 На виставці у Центральній районній бібліотеці ім.І.Франка можна побачити картини наповнені святістю, глибоким філософським змістом, прагненням показати пріоритети духовного над матеріальним. Перед нами цикл творів присвячених сакральному мистецтву. Вражає природній дар Ю.Базавлукаволодіння розкішною прозорою палітрою та віртуозною манерою живописного письма, яке бере свої витоки з найкращих досягнень імпресіоністів.
 
Виставка відбулася завдяки спонсорської підтримки земляка Живицького Дмитра Олексійовича.
 
Куратор проекту Валентина Єфремова мистецтвознавець, заслужений працівник культури України
 
Київ, вул Кирилівська №117
Щодня крім…з 11 год до 18.00
 

докладніше

В художній галереї «Митець» підвели підсумки минулого року

Новий 2021-й рік починаємо з вернісажу найкращих творів лауреатів мистецької премії за кращий твір минулого періоду. Це ще й чудова нагода згадати видатних митців,  твори яких увійшли у скарбницю українського мистецтва, іменами яких названи премії. На п’єдесталі визнання найкращі представники від 9 творчих секцій Київської організації Національної спілки художников України, яких проголосив голова Київської організації НСХУ Віктор Коновал. Виставка відбулася в художній галереї «Митець» КОНСХУ у присутності творчої інтелігенція столиці України. Щоб збагнути вагомість заходу в творчому житті кожного лауреата, треба нагадати престижність проголошених премій.

докладніше

Подяка!

 
Дякуємо Яровій Ганні –мистецтвознавцю; Роготченку Олексію- голові секції критики та мистецтвознавства; Кравець Карині- директору галереї «Митець» КОНСХУ;
за організацію та проведення благодійного аукціону на допомогу в зібранні коштів Єфремовій Валентині на операцію.
 
 
Дякуємо художникам, які надали свої творчі роботи:
 
Гуйді Михайлу
Шевченку Юрію
Шелесту Миколі
Дем’яненко Тетяні
Даценко Лідії
Годуновій Ларисі
Годуновій Ірині
Пилипенку Івану
Саркісян Марині
Попіновій Оксані
Примаковій Ганні
Призанту Віталію
Ольхову Олександру
Красній Тетяні
Тартаковському Анатолію
Паламарчук Олені
Толкачовій Олені
Почекайловій Лідії
Троценко Вікторії
Аношкіній Світлані
Носенко Ганні
Ягодкіну Генрі
Гончаренку Олексію
Осташевській Олені
Іпатьєвій Ганні
Кривенку Сергію
Шевченку Миколі
Масику Олександру
Мартиненко Ірині
Зорко Анатолію
 
 
Дякуємо благодійникам, які надали кошти.
 
 
Шановні колеги!
 
Ви небайдужі і маєте відкриті серця до проблеми інших. Це гарний приклад того, що коли ми разом, ми багато можемо.
 
 
 
 
 

докладніше

З Різдвом Христовим та Новим 2021 роком!

докладніше

Посеред осені

Під такою назвою нещодавно відбулася виставка у галереї «Митець» Київської організації НСХУ. Два полярних художника Віктор Баріба та Ігор Білецький створили осінній бал високого мистецтва. 
На думку спали крилаті слова Марка Твена, який сказав, що є два важливих дні в житті кожного з нас: перший – коли ти народився, другий – коли ти зрозумів, навіщо прийшов у цей світ. Обидва художника народилися у різні роки в липні, місяці коли бджоли збирають золотистий мед наповнений вишуканим ароматом. У Ігоря Вікентовича знак зодіаку «Рак», а у Віктора Івановича – «Лев». Цей рік доленосний для народжених у липні і сприяє переможному шляху до Олімпу. Обом присутні такі риси як вірність, дружелюбність, шанування традицій та сімейних цінностей, романтика та працездатність. Обидва переповнені творчою енергією та прагненням все довести до досконалості та знають для чого існують на землі.
Художники закінчили Київський державний художній інститут майстерня унікального художника Данила Лідера. Саме від свого наставника вони отримали усвідомлення змісту життя в духовному, а не в матеріальному благах. Отримавши академічні знання, кожен пішов своїм творчим шляхом, але дружні стосунки вини зберігають протягом усього життя. І ось виставка на двох  з романтичною назвою «Посеред осені».

докладніше