Події

Живописний пленер «Місто ЛЕВА»

6-19 жовтня 2017 року у Львові відбувається живописний пленер «Місто Лева», в якому взяли участь київські живописці

докладніше

Шановні творці!

Шановні творці прекрасного, сьогодні в моїх думках створюється колаж з ваших творів..

докладніше

Творчий проект присвячений Києву

Пісня «Як тебе не любити Києве мій!» зразу стала народною і дорогою майже кожному мешканцю столиці України. Торкнулася вона серця й наших друзів з Китаю, які прибули в Україну в рамках святкування 26 річниці Незалежності нашої держави та 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм.

докладніше

Колективна виставка сучасних київський митців

1-9 вересня 
(живопис)

докладніше

Чумацький та Шовкові шляхи зійшлися в Києві

В столиці України в приміщенні Національного музею ім. Тараса Шевченка відбулася урочиста подія. Три знакових дати: 26-та річниця з Дня проголошення  Незалежності України, 25-та річниця з Дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайської народною республікою, сторіччя з дня створення Академії мистецтв Україні (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури України) освятилися пророчим словом Кобзаря та унікальними художніми творами Миколи Стороженка мистецького альбому «Мій Шевченко». 
 

докладніше

Виставка декоративно-прикладного мистецтва художників секції ДПІ КОНСХУ до Дня Незалежності України.

22- 31 серпня 2017

докладніше

Вітаємо з Днем Незалежності України!

докладніше

СОФІЯ - ПРЕМУДРІСТЬ БОЖА. Міжнародний мистецький проект

Перший етап проекту передбачає збір робіт українських митців за темою із метою формування виставки «СОФІЯ – ПРЕМУДРІСТЬ БОЖА», яка відбудеться 20 вересня 2017 року в Музеї «Будинок митрополита». 

докладніше

На честь відзначення Дня Незалежності України в рамках святкування сторіччя Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури

Міністерство закордонних справ України, Посольство України в Китайській Народній Республіці, Міністерство культури України, Національний музей імені Тараса Шевченка, Національна Академія образотворчого мистецтва і архітектури, 
Музей Тараса Шевченка у Пекіні, 
Академія каліграфії та живопису КНР
Представляють виставку творів народного художника України 
Миколи Андрійовича Стороженка (1928 - 2015)
«М І Й    Ш Е В Ч Е Н К О»

докладніше

Дню Незалежності присвячується

У колообігу творчості – краса
У виставковій залі Національного музею історії Києва аншлаг. А зібрали його п’ятеро художників, які багато десятиріч прикрашають  життя своїми творами.
 

докладніше