Події

Ювілей у півстоліття!

Нещодавно відбулася знаменна подія – презентація альбому присвяченого п’ятдесятилітньому ювілею Київської організації Національної спілки художників України. А почалося все у далекі роки коли активно формувалася українська держава по всім багатогранним сферам її розвитку. Офіційно КОНСХУ заявила про свою діяльність з 1969 року, коли невеличке коло ентузіастів заклали підґрунтя для її розвитку. Нині це потужний творчий колектив якійпоєднав 1412 художника, якідостойно представляють українське мистецтво у різних видах образотворчого мистецтва через виставкову, музейну, галерейну та видавничу діяльність.Столиця України отримала монументи, які увійшли у скарбницю національної культури. Тематичні творчі заходи наповнили столичний арт простір  особливим духом естетичного забарвлення,коли через художні образи, не тільки розкрився творчий потенціал митців, а й впровадилися в життя гуманні цінностіякі збагатили національне обличчя українського народу. 

докладніше

Колективна виставка сучасних українських митців

Запрошуємо художників взяти участь у колективній виставці сучасних українських митців, що відбудеться в галереї "Митець" з 23 грудня 2019 р. до 3 січня 2020 р. Довідки за телефоном (044)234-40-06.

докладніше

Виставка сучасних київських митців

12 листопада о 17-00  в  галереї «Митець»  (вул.. В.Васильківська, 12) відкривається виставка живопису та графіки київських  художників. В експозиції виставки представлені роботи Катерини Буряк, Маріанни Маслової, Діани Кушнаренко, Тетяни Мельничук, Марини Стогнієвої, Ольги Шелест, Тетяни Гулевець, Ольги Лабунської, Лариси Кукареки та Тетяни Самойлович.  
 

докладніше

Презентація ювілейного видання "50 років КОНСХУ"

П'ятниця, 1 листопада в 13-00
Актовий зал ЦБХ НСХУ
 
 

докладніше

КОХАЛЬ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ,

 
КИЇВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НСХУ ІЗ СУМОМ СПОВІЩАЮТЬ, ЩО 20 ЖОВТНЯ 2019 Р.
 
НА 79 РОЦІ ЖИТТЯ ПОМЕР ЧЛЕН НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇН
 
ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ КОХАЛЬ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
 
Висловлюємо глибоке співчуття рідним, друзям, колегам покійного.
 
Прощання відбудеться 22 жовтня 2019 року з 14.30 /Крематорій Байкового кладовища/
 

 

.

 

 

 

докладніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

докладніше

Всеукраїнська бієнале «Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників»

Шановні колеги!
Організаційний комітет всеукраїнської бієнале «Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників» розпочинає підготовку до вже дев’ятої виставки, що має відкритися в січні 2020 року до Дня Соборності.
Оскільки продовжуються соті роковини подій Української революції 1917-1921 років, хотілось би, щоб ті події і особистості, що брали в них участь, були гідно представлені у наших творах на наступній виставці.

докладніше

До уваги членів секції критики і мистецтвознавства КОНСХУ!

З 11 до 19 жовтня в галереї «Митець» відбудеться виставка секції, присвячена ювілею Київської організації НСХУ та виданню альбому до цієї пам’ятної події. 

докладніше

Душа співає кольорами

Дивовижно влаштована людина, як шо вона має справжній талант, то воназуміє подолає усі перешкоди щоб займатися улюбленою справою. Розмова піде про художника Миколу Станіславовича Скобельського  виставка творів якого відбулася нещодавно в галереї «Митець».  До свого ювілею Скобельський прийшов з потужною колекцією творів, яка знайшла позитивний відгук як у фахівців, так і шанувальників живопису.

докладніше

Україна в творах Георгія Пустовіта

Випадковостей у житті не буває, власний досвід кожного це підтверджує. Все, що може трапитися і трапляється з нами, бажаємо ми цьогочині – «запрограмовано» в нашій долі. Підтвердженням цього сталовідкриттяхудожньоївиставки "ГеоргійПустовійт. Скульптура", яке відбулося в приміщенні галереї «Митець» в День святкування Державного Прапора України. 
Представлені твори не тільки розкрилитворчий шлях митця, який  правдиво зафіксуваввагомі історичні події українського народу. Представлений каталог, упорядниками якого стали Сухоліт Наталія та Лариса Федорова (дружина Пустовіта), дизайн відомих митців столиці Андрія та Оксани Будників, доповнили не простий творчий шлях митця, в якому відбилися важкі часи німецької окупації, голод, долі репресованих патріотів України, період формування творчих спілок тамистецьких учбових закладів.
Відкриваючі виставку директор галереї заслужений діяч мистецтв України Ганна Лавреха розповіла, що при житті персональних виставок Георгія Пустовіта (1941-2018) не було, бо всі арт-проекти були спільними з батьком та братом, або іншими колегами з Національної спілки художників України. Тому представлена виставка має раритетне значення для всього українського мистецтва.

докладніше