Події

4 до 11 травня 2017 року - Геннадій Польовий «Обличчям до сонця». (акварель)

Геннадій Польовий «Обличчям до сонця». (акварель)

докладніше

Пішов з життя Борис Ілліч Олійник

Сумна звістка важким каменем здавила серце, пішов з життя у безсмертя  Борис Ілліч Олійник (1936-2017).
 
Трубить Трубіж. На роковій межі 
В останній бій виходимо при слові.
Бо тільки слово береже в основі
Безсмертя української душі....

докладніше

Вийшов сіяч сіяти...

Напружене ХХІ століття вражає потужною енергетикою в якій вирує боротьба добрих та руйнуючих сил. Але перевага за творчими проєктами в яких світова спільнота прагне миру, взаєморозуміння та толерантного відношення один до одного. Свідком цього стали мистецькі заходи в столиці в рамках тижня китайсько-українського культурного обміну «Один пояс, Один шлях». Спілький проект був влаштований Центральною академією мистецтв КНР, Національною академією образотворчого мистецтва та архітектури України, Союзом міст Шовкового шляху.

докладніше

Весняна виставка живопису «Люблю»

Майже щодня в столиці України відкриваються виставки під гріфом сторіччя Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури. Яскравою хвилею потужної динамики сповнена ретроспективна виставка живопису випускника НАОМА Юрона Шевченка «Люблю», яка нещодавно відбулася у приміщенні Філії «Київської картинної галереї» «Мистецький центр «Шоколадний будинок».

докладніше

20.04 - 30.04.2017 - Дані Олів'є (Dani Olivier), фотографія. Галерея "Митець"

20.04 - 30.04.2017 - Дані Олів'є (Dani Olivier), фотографія. Галерея "Митець"

докладніше

Мене ще згадають добрим словом...

Так казав український Мікельянжело, Іван Петрович Кавалерідзе (1877-1978) при нашій зустрічі у далекому 1977 році... 
 
На Байковому цвинтарі, який отримав назву від призвища генерала Байкова, героя Вітчизняної війни 1812р, відбулася церемонія по вшануванню пам*яті І.Кавалерідзе приурочена до 130 річниці з дня його народження. Ювілей відомого скульптора, кінорежисера, драматурга, народного артиста відзначали в Україні на державному рівні. У Києві, Сумах, Одесі, Ромнах відбулися круглі столи, конференції, художні виставки, круглі столи, обговорення у бібліотеках, учнівська молодь залучилася до написання рефератів, робила селфі біля монументів, створених І.Кавалерідзе.

докладніше

З Великоднем!

докладніше

Шановні митці! Запрошуємо взяти участь!

МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «СОФІЯ – ПРЕМУДРІСТЬ БОЖА»

Міжнародний мистецький проект

Організатори:
Національна спілка художників України
Київська організація НСХУ

докладніше

«Настане час і мене згадають добрим словом...»

Кожна держава має своїх видатних людей, які коронують її культуру своїми творчими здобутками. Скульптор світового рівня Огюст Роден,  у якого навчався Іван Кавалерідзе, висловив думку, що великі Майстри несуть своєму поколінню нові ідеї та нові напрямки.  До таких особистостей відноситься Іван Петрович Кавалерідзе (1887-1978) - скульптор, кінорежисер, драматург, народний артист України. Життєвий шлях відомого сина українського народу був тернистим і сповненим гірких перепитій, але його тримали крила творчого натхнення та віра у справедливість.

докладніше

Голос предків...

У галереї "Митець" відбулася ювілейна виставка творів випускника Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури заслуженого художника України Дмитра Нагурного. Сама назва «Екзампай» свідчить про закладену концепцію виставки та водночас розкриває глибокий філософський та історичний підтекст свідомості самого митця.

докладніше