Події

Презентація ювілейного видання "50 років КОНСХУ"

П'ятниця, 1 листопада в 13-00
Актовий зал ЦБХ НСХУ
 
 

докладніше

КОХАЛЬ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ,

 
КИЇВСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НСХУ ІЗ СУМОМ СПОВІЩАЮТЬ, ЩО 20 ЖОВТНЯ 2019 Р.
 
НА 79 РОЦІ ЖИТТЯ ПОМЕР ЧЛЕН НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇН
 
ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ КОХАЛЬ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
 
Висловлюємо глибоке співчуття рідним, друзям, колегам покійного.
 
Прощання відбудеться 22 жовтня 2019 року з 14.30 /Крематорій Байкового кладовища/
 

 

.

 

 

 

докладніше

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

докладніше

Всеукраїнська бієнале «Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників»

Шановні колеги!
Організаційний комітет всеукраїнської бієнале «Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників» розпочинає підготовку до вже дев’ятої виставки, що має відкритися в січні 2020 року до Дня Соборності.
Оскільки продовжуються соті роковини подій Української революції 1917-1921 років, хотілось би, щоб ті події і особистості, що брали в них участь, були гідно представлені у наших творах на наступній виставці.

докладніше

До уваги членів секції критики і мистецтвознавства КОНСХУ!

З 11 до 19 жовтня в галереї «Митець» відбудеться виставка секції, присвячена ювілею Київської організації НСХУ та виданню альбому до цієї пам’ятної події. 

докладніше

Душа співає кольорами

Дивовижно влаштована людина, як шо вона має справжній талант, то воназуміє подолає усі перешкоди щоб займатися улюбленою справою. Розмова піде про художника Миколу Станіславовича Скобельського  виставка творів якого відбулася нещодавно в галереї «Митець».  До свого ювілею Скобельський прийшов з потужною колекцією творів, яка знайшла позитивний відгук як у фахівців, так і шанувальників живопису.

докладніше

Україна в творах Георгія Пустовіта

Випадковостей у житті не буває, власний досвід кожного це підтверджує. Все, що може трапитися і трапляється з нами, бажаємо ми цьогочині – «запрограмовано» в нашій долі. Підтвердженням цього сталовідкриттяхудожньоївиставки "ГеоргійПустовійт. Скульптура", яке відбулося в приміщенні галереї «Митець» в День святкування Державного Прапора України. 
Представлені твори не тільки розкрилитворчий шлях митця, який  правдиво зафіксуваввагомі історичні події українського народу. Представлений каталог, упорядниками якого стали Сухоліт Наталія та Лариса Федорова (дружина Пустовіта), дизайн відомих митців столиці Андрія та Оксани Будників, доповнили не простий творчий шлях митця, в якому відбилися важкі часи німецької окупації, голод, долі репресованих патріотів України, період формування творчих спілок тамистецьких учбових закладів.
Відкриваючі виставку директор галереї заслужений діяч мистецтв України Ганна Лавреха розповіла, що при житті персональних виставок Георгія Пустовіта (1941-2018) не було, бо всі арт-проекти були спільними з батьком та братом, або іншими колегами з Національної спілки художників України. Тому представлена виставка має раритетне значення для всього українського мистецтва.

докладніше

Виставка живопису Сергія Олексюка

21 вересня о 17-00 ми відкриваємо виставку живопису Сергія Олексюка. 
Художник пише свої картини-враження із періоду життя на Санторіні ніби самим "білим шумом"... Можна уявити, як він вбирає його з простору, густо замішує у фарбу, і так цей шум осаджується на полотно... художник повторює, як ніби ритуальну, дію самих санторінських будівельників... приборкувачів "білого шуму". Так описують медитативні враження із Санторіні, втілені Сергієм Олексюком у живописі. 

докладніше

Виставка живопису Юрія Гончаренка

12.09.2019

Колір та форму в своїх творах Юрій доповнює одне одним, а різноманітність фактур доводить їх до найактивнішого  звучання.....

докладніше

Микола Скобельський, живопис

докладніше