Події

Шановні митці!

Запрошуємо Вас на відкриття художньої виставки "СОФІЯ-ПРЕМУДРІСТЬ БОЖА"

докладніше

21-30 вересня "РОДИННА СПРАВА"

РОДИННА СПРАВА
Виставка п’яти поколінь київської творчої родини.
(живопис)
 
Велике відбивається в малому і родина - це мініатюрна модель Країни. Якби ми уявили собі частину світу, усі мешканці якої – художники, то вона була б дуже подібною до учасників цієї виставки. Вони несхожі, належать до різних поколінь, кожен має свій світогляд, життєвий досвід, темперамент, власний неповторний творчий почерк, і, в той же час, вони Сім’я, спільнота людей поєднаних міцними зв’язками любові.

докладніше

Володимир Гончаренко. Выставка робiт.

Вiдкриття 11.09.2017 в 17:00. Галерея "Митець"

докладніше

Щедрий подарунок від українських художників

Недаремно серпень місяць називають порою збору врожаю…Все що вродило закладають у сховища, щоб хватило до нового посіву. Вірна приказка - хліб  усьому голова, але е хлібом єдиним живе людина. На культурно-мистецькій ниві столиці відбулася мистецька акція передачі художніх творів від українських митців до Музею Тараса Шевченка у Пекіні.

докладніше

Колективна виставка сучасних київський митців

1-9 вересня 
(живопис)

докладніше

Чумацький та Шовкові шляхи зійшлися в Києві

В столиці України в приміщенні Національного музею ім. Тараса Шевченка відбулася урочиста подія. Три знакових дати: 26-та річниця з Дня проголошення  Незалежності України, 25-та річниця з Дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайської народною республікою, сторіччя з дня створення Академії мистецтв Україні (нині Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури України) освятилися пророчим словом Кобзаря та унікальними художніми творами Миколи Стороженка мистецького альбому «Мій Шевченко». 
 

докладніше

Виставка декоративно-прикладного мистецтва художників секції ДПІ КОНСХУ до Дня Незалежності України.

22- 31 серпня 2017

докладніше

Вітаємо з Днем Незалежності України!

докладніше

СОФІЯ - ПРЕМУДРІСТЬ БОЖА. Міжнародний мистецький проект

Перший етап проекту передбачає збір робіт українських митців за темою із метою формування виставки «СОФІЯ – ПРЕМУДРІСТЬ БОЖА», яка відбудеться 20 вересня 2017 року в Музеї «Будинок митрополита». 

докладніше

На честь відзначення Дня Незалежності України в рамках святкування сторіччя Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури

Міністерство закордонних справ України, Посольство України в Китайській Народній Республіці, Міністерство культури України, Національний музей імені Тараса Шевченка, Національна Академія образотворчого мистецтва і архітектури, 
Музей Тараса Шевченка у Пекіні, 
Академія каліграфії та живопису КНР
Представляють виставку творів народного художника України 
Миколи Андрійовича Стороженка (1928 - 2015)
«М І Й    Ш Е В Ч Е Н К О»

докладніше