Події

90 рiчниця М. Стороженка

Микола Андрійович Стороженко по особливому з надзвичайним теплом та повагою відносився до діяльності громадських організацій. Він народився на Сумщині у селі В*язовому Конотопського району, де нещодавно відкрився меморіальний музей його імені. Твори М.Стороженка безумовно стали окрасою пересувних виставок які влаштовувала громадська організація «Сумське земляцтво у місті Києві». Так в проектах присвячених пам’яті М.О.Макаренку (1870-1938) з’явилися «Портрет матері» пензля Стороженка, триптих «Орфей», переосмислене тлумачення Кобзаря з епохальним сюжетом «До Основ*яненка». Під час однієї з наших зустрічей Микола Андрійович казав про важливість впливу творів на свідомість людей. Дійсно виставка одна із складових де виховується світогляд суспільства, тому спробуємо розкрити цю думку на прикладі вище названих творів. 

докладніше

Виставки живопису Бориса Литовченко

12 листопада 2018 року в 17:00 в галереї "Митець" - відкриття ювілейної виставки живопису Бориса Литовченко
 

докладніше

Ювілейна виставка Національної спілки художників України

Правду кажуть, що на житті як на довгій ниві, всяке буває.. Але є вагомі складові, які віддзеркалюють загальний стан творчої людини. Насамперед, це палке бажання зробити світ кращим. Художник відчуває життя через художні образи які виникають в його уявленні, і потім віддає їхньому створенню увесь свій талант, енергію, почуття. Серед 500 представлених творів на ювілейній виставці присвяченій 80-й річниці з дня заснування Національної спілки художників України є унікальні образи які віддзеркалюють історію українського народу.

докладніше

Оголошується набір творчих робіт на ювілейну виставку до 50-річчя КОНСХУ

 ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
 
     Оголошується набір творчих робіт на ювілейну виставку до 50-річчя КОНСХУ. Виставка відбудеться  01-11 лютого 2019 року у виставкових залах ЦБХ /вул..Січових Cтрільців, 1-5/. У виставці мають право взяти участь члени КОНСХУ та Молодіжного об»єднання.

докладніше

Оголошення!

Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує про продовження  конкурсного відбору творів київських художників та майстрів народного мистецтва для проведення перших персональних виставок на території Київської міської галереї мистецтв «Лавра».

докладніше

Виставка Андрія АЛЕКСАНДРОВИЧА «ПРИБОРКАННЯ МІФІВ»

Київська організація Національної спілки художників України та галерея «МИТЕЦЬ» представляють виставку Андрія АЛЕКСАНДРОВИЧА «ПРИБОРКАННЯ МІФІВ».
Виставка, присвячена 60-річчю художника, триватиме з 11.10.2018 до 20.10.2018.
 

докладніше

Художня виставка "Арт Епоха"

Запрошуємо на художню виставку "Арт Епоха".
Відкриття 2 жовтня о 17:00, у галереї "Митець" що на Великій Васильківській 12
Автори живописних творів та плакатів Лідія Даценко, Юрій Воєвода та Тетяна Дем'яненко.
 

докладніше

Митець який понад усе любив Україну…

Село В’язове Конотопського району Сумської області вмістило в собі весь світ Великого українця, нашого земляка, співця правди й волі, мислителя, народного художника, лауреата Національної премії ім.Т.Шевченка, педагога, людини сповненої вселенської любові - Миколи Андрійовича Стороженка (1928-2015). Саме тут відкрився Меморіальний комплекс присвячений 90-річниці з Дня народження шановного земляка.
 

докладніше

Запрошуемо взяти участь у І Всеукраїнському проекті – трієналe «ART NOVA» - 2018

Шановні колеги!
Додатково повідомляємо, що термін надання заявок подовжено до 15 жовтня2018р.
Запрошуемо взяти участь у І  Всеукраїнському проекті – трієналe  «ART NOVA» - 2018
Формат проекту передбачає заохочення авторів найцікавіших робіт   призами.  Призовий фонд складає 15000грн.                                  

докладніше

Лекція "Рафаель проти Дюрера"

28 вересня 2018 р. о 18:30  відбудеться зустріч - лекція "Рафаель проти Дюрера"

докладніше