Події

Неосяжної любові, радості та добра

Саме таким настроєм була  наповнена виставка  одинадцяти художників, які продемонстрували свої здібності на Різдвяному вернісажі. Приймала митців художня галерея «Митець», яка належить Київської організації Національної спілки художників України. Незважаючи на те, що серед професіоналів свої твори представили художники-аматори, мистецька аура наповнила приміщення високою святкової енергетикою. «Виставка засвідчила, що коли у людини є талант та палке прагнення малювати, то потрібно лише докласти зусиль. Що й продемонстрували митці різних професій дипломати, фінансисти, юристи, майстри комп’ютерної графіки, іконописці, дизайнери, архітектори, програмісті, які стали учасниками вернісажу. Незважаючи на полярні твори і різноплановий рівень фаховості художників, виставка демонструє невичерпну красу оточуючого світу, відвертість, гармонію почуттів. Автори через свої твори дають нам відповіді та пояснення на різні життєві ситуації», - зазначила заступник директора галереї Світлана Шульга. 

докладніше

ШАНОВНИЙ КОЛЕГО, ЧЛЕНЕ НСХУ!

Картку Міжнародної Ідентичності Професійного Художника - члена Міжнародної Асоціації Образотворчих Мистецтв (Association Internationale des Arts Plastiques – AIAP), яка є підрозділом ЮНЕСКО і штаб-квартира якої знаходиться в будівлі ЮНЕСКО в Парижі. Цей документ засвідчує Ваше персональне членство в Міжнародній Асоціації АІАР та підтверджує визнання Міжнародною Асоціацією Вашого особистого міжнародного професійного рівня.
На відміну від художників багатьох інших країн, одержуючи цей шанований у всьому світі і, особливо, серед діячів мистецтв документ, Ви не мусите доводити Ваш особистий професійний рівень і проходити тривалий відбір до членства в Міжнародній Асоціації Образотворчих Мистецтв.

докладніше

РІЗДВЯНІ СВЯТА!

24.12. 2019 року о 17:00

в Центральному будинку художників, відкриття виставки "Різдвяні свята!"

 

 

докладніше

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

докладніше

Леонора Якимащенко «Архетипи підсвідомості. Живопис, графіка»

 з 29.11.19 до 08.12.19 
Відома київська мисткиня і за сумісництвом, наша колега-викладачка по Художній студії НСХУ запрошує на відкриття персональної виставки "АРХЕТИПИ ПІДСВІДОМОСТІ" Живопис, графіка
 
«Спостерігаючи ‒ творчість світових зірок філософії та мистецтва, я знаходжу багато цікавих процесів. Мій спосіб видобування архетипу з пам'яті поколінь, нагадує взаємодію свідомого і підсвідомого. Цей уявний «музей» глибин підсвідомості починався як досвід, що давав вижити, а тепер існує і працює як інтуїція, трансформована в нову реальність».
 

докладніше

Колективна виставка сучасних українських митців

Запрошуємо художників взяти участь у колективній виставці сучасних українських митців, що відбудеться в галереї "Митець" з 20 січня до 30 січня 2020 р.

 

докладніше

КАРПОВ Євген Олександрович

Київська організація Національної Спілки художників України з глибоким сумом повідомляє, що після тяжкої хвороби на 71 році життя від нас пішов гарний товариш  талановитий художник  Заслужений діяч мистецтв України КАРПОВ Євген Олександрович. Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям і колегам.  Прощання відбудеться у четвер 28 листопада на Байковому кладовищі у каплиці біля крематорію об 11.00

 

докладніше

Ювілей у півстоліття!

Нещодавно відбулася знаменна подія – презентація альбому присвяченого п’ятдесятилітньому ювілею Київської організації Національної спілки художників України. А почалося все у далекі роки коли активно формувалася українська держава по всім багатогранним сферам її розвитку. Офіційно КОНСХУ заявила про свою діяльність з 1969 року, коли невеличке коло ентузіастів заклали підґрунтя для її розвитку. Нині це потужний творчий колектив якійпоєднав 1412 художника, якідостойно представляють українське мистецтво у різних видах образотворчого мистецтва через виставкову, музейну, галерейну та видавничу діяльність.Столиця України отримала монументи, які увійшли у скарбницю національної культури. Тематичні творчі заходи наповнили столичний арт простір  особливим духом естетичного забарвлення,коли через художні образи, не тільки розкрився творчий потенціал митців, а й впровадилися в життя гуманні цінностіякі збагатили національне обличчя українського народу. 

докладніше

Колективна виставка сучасних українських митців

Запрошуємо художників взяти участь у колективній виставці сучасних українських митців, що відбудеться в галереї "Митець" з 23 грудня 2019 р. до 3 січня 2020 р. Довідки за телефоном (044)234-40-06.

докладніше

Виставка сучасних київських митців

12 листопада о 17-00  в  галереї «Митець»  (вул.. В.Васильківська, 12) відкривається виставка живопису та графіки київських  художників. В експозиції виставки представлені роботи Катерини Буряк, Маріанни Маслової, Діани Кушнаренко, Тетяни Мельничук, Марини Стогнієвої, Ольги Шелест, Тетяни Гулевець, Ольги Лабунської, Лариси Кукареки та Тетяни Самойлович.  
 

докладніше