Події

ПОЛОЖЕННЯ про мистецький проект «СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ»

Організатори:
Київська організація НСХУ, НСХУ, Міністерство культури України, Департамент культури Київської міської адміністрації, Дирекція виставок НСХУ

Місце проведення:
Виставкові зали Будинку художника НСХУ. Київ, вул. Січових стрільців (Артема) 1/5.

докладніше

До відома членів КОНСХУ

Список художників, які виключені з членів НСХУ рішенням Ради НСХУ від 26 лютого 2015 року за систематичну несплату членських внесків (відповідно до ст..5.2 Статуту КОНСХУ):

докладніше

З Великоднем!

докладніше

Лист до міністра фінансів, пані Наталі Яресько

Панi Наталя!
Звертається до Вас художник Василь Копайгоренко, що представляє мистецьку громаду Творчих майстерень 30го корпусу Києво- Печерськоi Лаври.
В серединi 90тих рокiв Ви вiдвiдали мою майстерню та майстерню Юрiя Хiмiча, де ознайомилися з нашими творами.Iсторiя цих майстерень сягає кiнця 19ст.  i   пов язана з такими видатними iменами як Рокачевський,  Iжакевич, В. Мурашко, М.Бойчук, Дерегус, Ю. Химич, С.Якутович..Крiм того в цих майстернях була розташована рисувальна школа,а в 20-30рр. школа прикладного мистецтва. Тут вчилася Марiя Приймаченко,Ганна Собачко-Шостак....
На сьогоднiшнiй день нависла загроза знищення цiєї пам ятки культури в зв язку з намаганням в багато разiв пiдвищити орендну плату художникам за користування майстернями.

докладніше

У Києві відбувся міжнародний живописний пленер

«Коли говорять гармати, музи мовчать» — сказав Марк Цицерон у далекому 52 році до нашої ери. Сучасні художники вирішили інакше і зібралися в Києві на міжнародний живописний пленер. Метою визначили показати столицю України, як старовинне, красиве, наповнене камерними куточками місто. Незважаючи на складний стан погоди (грудень видався туманним і сніжно-мерзлякуватим), картини вийшли сріблясто-затишні, заспокоєні привітними будиночками Андріївського узвозу, золотом куполів Києво-Печерської Лаври і соломою стріх українських хат Пирогово та Мамаєвої Слободи.

докладніше

З восьмим березня!

докладніше

Проект "креститель": как Россия "присваивает" себе князя Владимира Великого

Проект "креститель": как Россия "присваивает" себе князя Владимира Великого - читати

докладніше

"Ностальгическая экскурсия в киевский Дом художника"

"Ностальгическая экскурсия в киевский Дом художника" - читати

докладніше