Події

У Києві відбувся міжнародний живописний пленер

«Коли говорять гармати, музи мовчать» — сказав Марк Цицерон у далекому 52 році до нашої ери. Сучасні художники вирішили інакше і зібралися в Києві на міжнародний живописний пленер. Метою визначили показати столицю України, як старовинне, красиве, наповнене камерними куточками місто. Незважаючи на складний стан погоди (грудень видався туманним і сніжно-мерзлякуватим), картини вийшли сріблясто-затишні, заспокоєні привітними будиночками Андріївського узвозу, золотом куполів Києво-Печерської Лаври і соломою стріх українських хат Пирогово та Мамаєвої Слободи.

докладніше

З восьмим березня!

докладніше

Проект "креститель": как Россия "присваивает" себе князя Владимира Великого

Проект "креститель": как Россия "присваивает" себе князя Владимира Великого - читати

докладніше

"Ностальгическая экскурсия в киевский Дом художника"

"Ностальгическая экскурсия в киевский Дом художника" - читати

докладніше

З днем Валентина!

докладніше

До відома членів КОНСХУ

!!! До відома членів КОНСХУ:
Просимо Вас оплатити членські внески в сумі 240,00 грн. у першому кварталі 2015 року (в період з 01.01.2015 р. по 01.04.2015 р.) в бухгалтерії КОНСХУ або перерахувати на р/р організації  Це сприятиме вчасному плануванню бюджету на наступний рік.

докладніше

Виставка сучасних українських митців. галерея "Митець"

Виставку сучасних українських митців. галерея "Митець"

докладніше

Вітання лауреатам!

Добре починати Новий Рік гарними справами. Так сталося в галереї «Митець», коли голова Київської організації Національної спілки художників Віктор Коновал та його заступник Євген Карпов влаштували справжнє родинне свято. Ми приєдналися до Святого Різдвяного вечора вітанням Лауреатів КОНСХУ 2014 року, а ними стали: Елеонора Якимащенко та Віктор Каверін (секція живопису), Микола Грох (графічна), родина Дмитренків (монументалісти), Андрій Будник (плакат), Тетяна Іляхова та Станіслав Кадочніков (декоративно-прикладна), Олексій Гавриш (театральна), Валерій Губенко та Семен Равський (художнє проектування та офорт), Костянтин Синицький (скульптура) та представники секції критики та мистецтвознавства Ольга Говдя та Юрій Вакуленко отримали премію Платона Білецького .  Чимало добрих слів пролунало на адресу наших педагогів, згадали добрим словом академічну школу НАОМА, яка формує мистецький простір не тільки столиці України, а й усієї України во славу краси та мирного життя. Вітаємо лауреатів, Христа славимо, Україну благословляємо!!!!

докладніше