Події

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З  РІЗДВОМ  ХРИСТОВИМ!

докладніше

Підтримка журналу "Образотворче мистецтво"

!!!   Шановні колеги.
Для підтримки журналу "Образотворче мистецтво" просимо зробити підписку на 2015 рік. Детальну інформацію можна отримати за телефоном: 272- 02- 86 /редакція журналу ОМ/.

докладніше

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2015 РОКОМ!

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2015 РОКОМ!

докладніше

Щиросердне вітання до Дня художника 2014

Оксамитова осінь -2014 року сповнена надзвичайним духовним злетом єднання українського народу. На кожному творчому заході, а їх влаштовується чимало цього творчого сезону, червоною стрічкою висвітлюється бажання людей жити в мирі, справедливому суспільстві та в оточенні краси. Саме таке враження від Всеукраїнської виставки приуроченій до Дня художника.

докладніше

До відома членів КОНСХУ

!!! До відома членів КОНСХУ:
Просимо Вас оплатити членські внески в сумі 240,00 грн. у першому кварталі 2015 року (в період з 01.01.2015 р. по 01.04.2015 р.) в бухгалтерії КОНСХУ або перерахувати на р/р організації  Це сприятиме вчасному плануванню бюджету на наступний рік.

докладніше

Список художників виключених із членів НСХУ

Список художників  виключених  із членів НСХУ рішенням Правління КОНСХУ від 8 жовтня 2014 року та Радою НСХУ від 10 жовтня 2014 р. які мали борги по сплаті за членські внески за 3 і більше роки:

докладніше

Автомобіль для допомоги Воїнам

Дорогі мої друзі митці, дорогі мистецтвознавці, дорогі працівники М 17, дорогі відвідувачі Благодійного Аукціону Міст Перемоги, дорогі покупці чудових творів українських митців - справжніх і не байдужих людей, дорогі волонтери і ті, хто здійснює у життя такі необхідні сьогодні дії - допомогу тим, хто воює, щохвилини наражаючись на смертельну небезпеку.

докладніше