Події

Рішення УП Пленуму правління КОНСХУ від 28 вересня 2015 року.

Рішення УП Пленуму правління  КОНСХУ від 28 вересня 2015 року.

Зобов'язати  бюро творчих секцій до кінця жовтня 2015 року розглянути ситуацію з боржниками по оплаті творчих майстерень, після чого  надати секретаріату КОНСХУ списки  боржників на перерозподіл майстерень.

докладніше

На славу України

17.09.2015 - Київська організація Національної Спілки художників України висловлює подяку куратору Мистецького проекту "Справжні українці" Сухоліт Наталії за активну підготовку та проведення мистецького заходу.

докладніше

Про проблеми декомунізації

Про проблеми декомунізації розмірковує Народний художник України В.М.Прядка

Як стало відомо з пресс-служби Київської міської державної адміністрації у відповідь на запит УНН було опубліковано перелік з 34 об»єктів з комуністичною символікою, що підлягають демонтажу, або просто знищенню.

докладніше

ПОЛОЖЕННЯ про мистецький проект «СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ»

Організатори:
Київська організація НСХУ, НСХУ, Міністерство культури України, Департамент культури Київської міської адміністрації, Дирекція виставок НСХУ

Місце проведення:
Виставкові зали Будинку художника НСХУ. Київ, вул. Січових стрільців (Артема) 1/5.

докладніше

До відома членів КОНСХУ

Список художників, які виключені з членів НСХУ рішенням Ради НСХУ від 26 лютого 2015 року за систематичну несплату членських внесків (відповідно до ст..5.2 Статуту КОНСХУ):

докладніше

З Великоднем!

докладніше

Лист до міністра фінансів, пані Наталі Яресько

Панi Наталя!
Звертається до Вас художник Василь Копайгоренко, що представляє мистецьку громаду Творчих майстерень 30го корпусу Києво- Печерськоi Лаври.
В серединi 90тих рокiв Ви вiдвiдали мою майстерню та майстерню Юрiя Хiмiча, де ознайомилися з нашими творами.Iсторiя цих майстерень сягає кiнця 19ст.  i   пов язана з такими видатними iменами як Рокачевський,  Iжакевич, В. Мурашко, М.Бойчук, Дерегус, Ю. Химич, С.Якутович..Крiм того в цих майстернях була розташована рисувальна школа,а в 20-30рр. школа прикладного мистецтва. Тут вчилася Марiя Приймаченко,Ганна Собачко-Шостак....
На сьогоднiшнiй день нависла загроза знищення цiєї пам ятки культури в зв язку з намаганням в багато разiв пiдвищити орендну плату художникам за користування майстернями.

докладніше

У Києві відбувся міжнародний живописний пленер

«Коли говорять гармати, музи мовчать» — сказав Марк Цицерон у далекому 52 році до нашої ери. Сучасні художники вирішили інакше і зібралися в Києві на міжнародний живописний пленер. Метою визначили показати столицю України, як старовинне, красиве, наповнене камерними куточками місто. Незважаючи на складний стан погоди (грудень видався туманним і сніжно-мерзлякуватим), картини вийшли сріблясто-затишні, заспокоєні привітними будиночками Андріївського узвозу, золотом куполів Києво-Печерської Лаври і соломою стріх українських хат Пирогово та Мамаєвої Слободи.

докладніше