Події

Підсумки 2015 року

2015-й рік був насичений вагомими творчими проектами:
 
«Двічі через океан»
Нещодавно, саме під такою назвою, в Київському Музеї української діаспори (Музей культурної спадщини) відкрилася виставка раритетних творів українського живопису та графіки. Було представлено понад 40 творів із 60-ти що повернулися в Україну зі Сполучених Штатів Америки. Більша частина творів маючих непересічну мистецьку цінність,  належить династії Кричевських, родинне коріння яких веде до історичного міста Лебедина Сумської області. Доброчинний подарунок зробили відомі українські художниці, які зараз проживають в США, - онука Василя та Федора Кричевського Катерина Кричевська-Росандич та Олена Овчиннікова, донька відомого українського художника, музеєзнавця Василя Овчиннікова, який очолював музей Ханенків понад 42 років.

докладніше

ГАЛЕРЕЯ "МИТЕЦЬ" (М.КИЇВ, ВУЛ. В.ВАСИЛЬКІВСЬКА, 12) ЗАПРОШУЄ ХУДОЖНИКІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ В СІЧНІ 2016.

ГАЛЕРЕЯ "МИТЕЦЬ" (М.КИЇВ, ВУЛ. В.ВАСИЛЬКІВСЬКА, 12) ЗАПРОШУЄ ХУДОЖНИКІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ В СІЧНІ 2016.
Довідки за тел. 044 234-40-06.

докладніше

4 грудня – 17 грудня 2015 року в галереї «Майстерня» відбудеться виставка «Рефлексії підсвідомості»

До уваги глядачів буде запропоновано близько 20 живописних творів та низка малюнків із серії «Рефлексії підсвідомості», над якою художник працює останнім часом.
Олександр Храпачов добре відомий поціновувачам мистецтва та спеціалістам, як майстер пленерного живопису. Географія його подорожей надзвичайно широка і охоплює практично всі куточки України, а також Китай та В’єтнам. Втім, пленер – це тільки частина творчих пошуків митця.

докладніше

01.12.- 09.12.2015 - Художня галерея "Митець",виставка скульптури "ЧИСТИЙ ЛИСТ"

01.12.- 09.12.2015 - Художня галерея "Митець",виставка скульптури "ЧИСТИЙ ЛИСТ"....

докладніше

Живопис Гелени Павленко

Національна спілка художників України Київська організація НСХУ Дирекція виставок НСХУ «Моя Україна». Живопис Гелени Павленко 26 листопада – 6 грудня 2015 року Прес-реліз 26 листопада – 6 грудня 2015 року у Центральному будинку художників у Києві відбудеться художня виставка «Моя Україна». Живопис Гелени Павленко. До уваги глядачів буде запропоновано більше 40 живописних творів, створених у складні та трагічні дні Майдану, які вплинули на свідомість художниці, зачепили її почуття, думки та емоції.

докладніше

Відкриття персональної виставки творів Олени Михайлової-Родіної

10.11.15 - 20.11.15 - Відкриття персональної виставки творів Олени Михайлової-Родіної....

докладніше

Відкриття персональної виставки Наталії Ніколайчук

02.11.2015 - Відкриття персональної виставки Наталії Ніколайчук....

докладніше

Репортаж з відкриття виставки Наталії Ніколайчук

 

докладніше