Події

З днем захистника Вітчизни!

докладніше

До відома художників

З 27 жовтня 2015 р.  в с.Піски Донецька обл. буде працювати творча група за участю художників з Білорусі. Термін 10 днів, повне забезпечення /проживання, харчування, матеріали для роботи/. Для детальної інформації просимо звертатись до голови Львівської організації НСХУ Микити  Олега Теодоровича, тел.: 0322 - 72-20-82  - сл.  067-370-80-63 моб..
 

докладніше

Рішення УП Пленуму правління КОНСХУ від 28 вересня 2015 року.

Рішення УП Пленуму правління  КОНСХУ від 28 вересня 2015 року.

Зобов'язати  бюро творчих секцій до кінця жовтня 2015 року розглянути ситуацію з боржниками по оплаті творчих майстерень, після чого  надати секретаріату КОНСХУ списки  боржників на перерозподіл майстерень.

докладніше

На славу України

17.09.2015 - Київська організація Національної Спілки художників України висловлює подяку куратору Мистецького проекту "Справжні українці" Сухоліт Наталії за активну підготовку та проведення мистецького заходу.

докладніше

Про проблеми декомунізації

Про проблеми декомунізації розмірковує Народний художник України В.М.Прядка

Як стало відомо з пресс-служби Київської міської державної адміністрації у відповідь на запит УНН було опубліковано перелік з 34 об»єктів з комуністичною символікою, що підлягають демонтажу, або просто знищенню.

докладніше

ПОЛОЖЕННЯ про мистецький проект «СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ»

Організатори:
Київська організація НСХУ, НСХУ, Міністерство культури України, Департамент культури Київської міської адміністрації, Дирекція виставок НСХУ

Місце проведення:
Виставкові зали Будинку художника НСХУ. Київ, вул. Січових стрільців (Артема) 1/5.

докладніше

До відома членів КОНСХУ

Список художників, які виключені з членів НСХУ рішенням Ради НСХУ від 26 лютого 2015 року за систематичну несплату членських внесків (відповідно до ст..5.2 Статуту КОНСХУ):

докладніше

З Великоднем!

докладніше