Події

Виставка сучасних українських митців. галерея "Митець"

Виставку сучасних українських митців. галерея "Митець"

докладніше

Вітання лауреатам!

Добре починати Новий Рік гарними справами. Так сталося в галереї «Митець», коли голова Київської організації Національної спілки художників Віктор Коновал та його заступник Євген Карпов влаштували справжнє родинне свято. Ми приєдналися до Святого Різдвяного вечора вітанням Лауреатів КОНСХУ 2014 року, а ними стали: Елеонора Якимащенко та Віктор Каверін (секція живопису), Микола Грох (графічна), родина Дмитренків (монументалісти), Андрій Будник (плакат), Тетяна Іляхова та Станіслав Кадочніков (декоративно-прикладна), Олексій Гавриш (театральна), Валерій Губенко та Семен Равський (художнє проектування та офорт), Костянтин Синицький (скульптура) та представники секції критики та мистецтвознавства Ольга Говдя та Юрій Вакуленко отримали премію Платона Білецького .  Чимало добрих слів пролунало на адресу наших педагогів, згадали добрим словом академічну школу НАОМА, яка формує мистецький простір не тільки столиці України, а й усієї України во славу краси та мирного життя. Вітаємо лауреатів, Христа славимо, Україну благословляємо!!!!

докладніше

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З  РІЗДВОМ  ХРИСТОВИМ!

докладніше

Підтримка журналу "Образотворче мистецтво"

!!!   Шановні колеги.
Для підтримки журналу "Образотворче мистецтво" просимо зробити підписку на 2015 рік. Детальну інформацію можна отримати за телефоном: 272- 02- 86 /редакція журналу ОМ/.

докладніше

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2015 РОКОМ!

З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2015 РОКОМ!

докладніше

Щиросердне вітання до Дня художника 2014

Оксамитова осінь -2014 року сповнена надзвичайним духовним злетом єднання українського народу. На кожному творчому заході, а їх влаштовується чимало цього творчого сезону, червоною стрічкою висвітлюється бажання людей жити в мирі, справедливому суспільстві та в оточенні краси. Саме таке враження від Всеукраїнської виставки приуроченій до Дня художника.

докладніше

До відома членів КОНСХУ

!!! До відома членів КОНСХУ:
Просимо Вас оплатити членські внески в сумі 240,00 грн. у першому кварталі 2015 року (в період з 01.01.2015 р. по 01.04.2015 р.) в бухгалтерії КОНСХУ або перерахувати на р/р організації  Це сприятиме вчасному плануванню бюджету на наступний рік.

докладніше