Події

Список художників виключених із членів НСХУ

Список художників  виключених  із членів НСХУ рішенням Правління КОНСХУ від 8 жовтня 2014 року та Радою НСХУ від 10 жовтня 2014 р. які мали борги по сплаті за членські внески за 3 і більше роки:

докладніше

Автомобіль для допомоги Воїнам

Дорогі мої друзі митці, дорогі мистецтвознавці, дорогі працівники М 17, дорогі відвідувачі Благодійного Аукціону Міст Перемоги, дорогі покупці чудових творів українських митців - справжніх і не байдужих людей, дорогі волонтери і ті, хто здійснює у життя такі необхідні сьогодні дії - допомогу тим, хто воює, щохвилини наражаючись на смертельну небезпеку.

докладніше

Урочисте завершення пленеру «Седнівська осінь - 2014»

09.10.2014 р. - урочисте завершення пленеру  присвяченного ювілейній річниці з дня народження Т. Г. Шевченка   «Седнівська осінь - 2014»

Дорогі друзі! Відчуйте потужну енергетику Седнівської осені, під час якої у селищі, збагаченому історичними подіями, ось вже декілька років поспіль влаштовуються концерти, театральні вистави, ярмарки, камерні концерти, літературні читання, пленери.
Що ж приваблює творчих людей саме до цього місця? Географічно прикордонний Седнів Чернігівської області розташований на сході України. Літописні спогади приводять нас до періодів княжіння Святослава Ярославовича, боротьби з печенігами, половцями, татаро-монгольською навалою. Під час панування Литовського князівства були створені козацькі сотні, які увійшли у Чернігівський полк. На арену виходить ім’я гетьмана України Івана Самойловича але чимала заслуга у створенні загонів козацьких ополченців місцевого полковника Якова Лизогуба. Отут ми підходимо до підґрунтя цьогорічного пленеру. Річ у тому, що Тарас Григорович Шевченко, 200-річний ювілей якого відзначає світова спільнота, бував у цих місцях. Він товаришував з одним із братів Лизогубів Яковом і проживав у флігелі їхнього маєтку в 1847 році. Чимало видатних людей бували в цих місцях: баснописець Л.Глібов, художник Л.Жемчужніков, письменник Б.Гринченко, чимало інших художників, письменників, музикантів, громадських діячів.

докладніше

До відома членів КОНСХУ

Якщо Ви бажаєте підтвердити своє членство в НСХУ, просимо Вас оплатити членські внески в сумі 240,00 грн.в бухгалтерії КОНСХУ або перерахувати на р/р організації в період з 01.01.2015 р. по 01.04.2015 р. Це сприятиме вчасному плануванню бюджету на наступний рік. Рішення прийняте Радою НСХУ від 12.12.2013 р. /протокол № 2/.

докладніше

Дорогі митці України і Світу!

Київська організація Національної спілки художників України, Центр Сучасного мистецтва М 17, Київський Національний музей російського мистецтва, Благодійна організація «Народний тил» запрошують Вас взяти участь у Благодійному мистецькому Аукціоні, «МІСТ ПЕРЕМОГИ» що відбудеться в приміщенні Центру сучасного мистецтва М 17 ( вул. Горького 102-104) 3, 4, 5 жовтня цього року.
Мета акції – допомога Фронту
Символ акції –голуб миру.

докладніше

Всеукраїнська художня виставка “Надія”

19 вересня 2014 року о 16.00 у виставкових залах Центрального будинку художника НСХУ відкривається Всеукраїнська художня виставка “Надія” приурочена до Міжнародного дня миру, що відзначається під егідою ООН щорічно 21 вересня.
Минулорічного вересня таку виставку нам не вдалося провести - багатьом тоді здавалося, що антивоєнна, миротворча акція – не актуальна. Але з’являлися твори (нині представлені на нашій виставці), сповнені тривоги за мирне майбутнє людства, що розкривають усю складність, глибинність, закоріненість у людській психології, у прадавній історії проблеми війни і миру, ненависті й любові, жорстокості й людяності.

докладніше

Заплановано провести Всеукраїнську антивоєнну, миротворчу виставку

Рішенням Ради обласних організацій  НСХУ на цей  рік заплановано провести Всеукраїнську антивоєнну, миротворчу виставку всіх жанрів (видів) мистецтва, приурочену до Міжнародного дня миру, що відзначається в усьому світі під егідою ООН 21 вересня.

Коли агресор окуповує нашу територію, коли від рук банд терористів гинуть воїни – захисники вітчизни і мирні цивільні люди – старі і діти, ми митці не можемо залишатись байдужими до страшної трагедії народу. В цей час  творчість художника повинна стати ефективною зброєю у боротьбі проти окупанта.

докладніше

Оголошення!

30 липня 2014 р. у виставкових залах ДВ НСХУ /вул.Артема, 1-5/ з 11 до 15 год.
відбудеться виставком на Всеукраїнську виставку до Дня Незалежності /всі види мистецтва/.  
Внесок за участь у виставці - 50 грн.  Виставка експонуватиметься з 15 по 31 серпня 2014 р.

докладніше

Виставка книжковоi, комп'ютерноi та станковоi графiки Наталii Володiноi-Панченко

21.06 - 30.06.2014
Виставка книжковоi, комп'ютерноi та станковоi графiки Наталii Володiноi-Панченко

докладніше

Оголошення!

Шановні колеги! 3 липня 2014 р. /четвер/ о 16.00 год. відбудеться обговорення виставки
"Трієнале скульптури" у виставковому залі НСХУ
/ЦБХ, вул.Артема, 1-5/.

докладніше